×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. oktobris, 2012
Drukāt

Lasu «LA» un to iesaku arī citiem

Andris Felss, lauksaimnieks no Krustpils:
”Latvijas Avīzi” abonēju jau kopš tās iznākšanas. Man tā patīk, jo tai nav dzeltenās nokrāsas, žurnālisti atklāti un godprātīgi atklāj dzīves patiesības.

 

Man kā lauku cilvēkam ir svarīgi, lai sabiedrība uzzinātu un saprastu laucinieku priekus un bēdas, lai palīdzētu novērst dažādas problēmas. ”Latvijas Avīzes” žurnālisti ir profesionāli. Lauksaimniecības nozari ļoti labi pārzina Ivars Bušmanis. Prieks arī par auto un ceļu pārzinātāju Ati Jansonu. Ar viņu es labprāt pat gribētu tikties, lai parādītu, kā patiesībā dabā projektē ceļus.

Jaunie presi galvenokārt lasa internetā, taču īstu priekšstatu, lasīšanas baudas noskaņu vari gūt vien, ja laikraksts ir rokās. Katram kārtīgam lauku saimniekam uz galda vajadzētu būt vismaz vienam laikrakstam – ”Latvijas Avīzei”, jo kurš gan cits, ja ne šis dod patiesu, nacionālu un lietderīgu informāciju.”

 

Vilis Vītols, 
mecenāts:
 ”Rit jau četrpa­dsmitais gads, kopš esmu atgriezies no ārzemēm Latvijā. Visu šo laiku esmu abonējis gan ”Latvijas Avīzi”, gan žurnālu ”Mājas Viesis”, un tos pasūtīšu arī nākamajam gadam, jo tie aizstāv Latvijas un latviešu intereses. Šo rūpi akcentējis arī vēsturnieks Uldis Ģērmanis, ka vajag būt patriotiem, neaizmirst tautas pagātni, kopt latvisko un izlēmīgāk aizstāvēt Latvijas un latviešu intereses.

Tiem, kas vēl nelasa ”Latvijas Avīzi”, iesaku – iepazīstieties ar to! Ikvienam, kam rūp mūsu valsts liktenis, vajadzētu būt šim laikrakstam. Tas mūs vieno, stiprina kopīgam mērķim – ekonomiski attīstītai nacionālai valstij.”

 

Ilma Čepāne, politiķe:
 ”Esmu iecienījusi ”Latvijas Avīzi”, īpašu uzmanību pievēršu rakstiem par politiku. Patīk Māras Libekas publikācijas, gandarī Zigfrīda Dzeduļa raksti par nekustamā īpašuma problēmām. Protams, kā saldais ēdiens – Egila Līcīša feļetoni!

”Latvijas Avīze” noder ne vien lauku ļaudīm, bet arī ikvienam latvietim nacionālās pašcieņas uzturēšanai.”

 

Gunārs Kušķis, kultūrvēsturnieks, bijušais pedagogs:
 ”Jau gadiem ilgi mani izglītojošie preses izdevumi ir ”Latvijas Avīze” un žurnāli ”Mājas Viesis”, ”Praktiskais Latvietis”. ”Latvijas Avīzē” mani visvairāk interesē raksti par vēsturi un kultūru. Īpaši patīk žurnālista Viestura Sprūdes sagatavotie materiāli. Ļoti interesants un inteliģents ir žurnāls ”Mājas Viesis”, kurā var rast daudzpusīgu, gudru un arī izklaidējošu informāciju. Varu ieteikt – ja līdz šim neesat lasījuši šos izdevumus, ieskatieties tajos! Dažkārt labu draugu neiegūstam vien tāpēc, ka esam pārāk kautrīgi vai neizlēmīgi.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+