×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. februāris, 2014
Drukāt

Latgalē aiztur rūdītu garnadzi – vismaz 23 auto apzadzēju

auto_zaglis_stock

Policija Latgalē aizturējusi vēl vienu rūdītu zagli, kurš, sākot no pērna gada beigām, Daugavpilī apzaga vismaz 23 automašīnas. Likumpārkāpējs meklēts arī par citu noziegumu pastrādāšanu, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

VP LRP pirms nedēļas ziņoja par Daugavpilī ievērojami pieaugušo apzagto automašīnu skaitu, kā arī par aizturēto personu grupu, kas, visticamāk, apzaga vairākas automašīnas gan Daugavpilī, gan Krāslavā. Policisti turpināja darbu šajā virzienā, jo automašīnu apzagšanas gadījumi Daugavpilī, kaut arī nedaudz samazinājās, taču tik un tā turpinājās.

Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā policisti aizturēja kādu 1983.gadā dzimušu vīrieti, kuru tur aizdomās par vismaz 23 automašīnu apzagšanu visā Daugavpils teritorijā. Garnadža uzmanību vienmēr pievērsa autosalonos atstātās somas, kuras viņš dabūja, izsitot loga stiklus. No somiņām viņš ņēma tikai skaidru naudu, bet kredītkartes un dokumentus metis ārā. Daudzas zagtas somas ir atrastas.

Aizturētais vīrietis pērna gada rudenī atbrīvojās no ieslodzījuma vietas, bet jau decembrī atkal pasludināts meklēšanā par citu mantiska rakstura noziegumu izdarīšanu – viņam piemērots apcietinājums. Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+