Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki, brīdina policija (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Latgales reģionā aktivizējušies telefonkrāpnieki – ceturtdien vien reģistrēti četri krāpšanas mēģinājumi Rēzeknē, Dagdā un Krāslavā. Visos gadījumos ļaundari zvanīja gados veciem cilvēkiem, kuri neiekrita krāpnieku lamatās.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē informē, ka krāpnieki darbojas pēc jau zināmas, vecas shēmas – sazvanot upuri, paziņo, ka viņu radinieks nonācis nepatikšanās, un, lai izvairītos no soda, nepieciešams samaksāt noteiktu naudas summu policijas darbiniekam vai cietušai personai.

Pēc cietušā piekrišanas maksāt prasīto summu pie viņa nāk persona, kura dažreiz uzdodas par policijas darbinieku, un saņem naudu.

Policija lūdz visus, īpaši gados vecākus cilvēkus, būt uzmanīgiem, un, saņemot līdzīga rakstura zvanus, neuzticēties nezināmām personām. Gadījumā, ja tiek saņemti līdzīga rakstura telefona zvani, VP lūdz nekavējoties par to ziņot, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PALDIES, par brīdinājumu, vai kāds no aktīvajiem krāpniekiem pēc ziņojuma VP ir atklāts?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+