Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki, brīdina policija (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Latgales reģionā aktivizējušies telefonkrāpnieki – ceturtdien vien reģistrēti četri krāpšanas mēģinājumi Rēzeknē, Dagdā un Krāslavā. Visos gadījumos ļaundari zvanīja gados veciem cilvēkiem, kuri neiekrita krāpnieku lamatās.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē informē, ka krāpnieki darbojas pēc jau zināmas, vecas shēmas – sazvanot upuri, paziņo, ka viņu radinieks nonācis nepatikšanās, un, lai izvairītos no soda, nepieciešams samaksāt noteiktu naudas summu policijas darbiniekam vai cietušai personai.

Pēc cietušā piekrišanas maksāt prasīto summu pie viņa nāk persona, kura dažreiz uzdodas par policijas darbinieku, un saņem naudu.

Policija lūdz visus, īpaši gados vecākus cilvēkus, būt uzmanīgiem, un, saņemot līdzīga rakstura zvanus, neuzticēties nezināmām personām. Gadījumā, ja tiek saņemti līdzīga rakstura telefona zvani, VP lūdz nekavējoties par to ziņot, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PALDIES, par brīdinājumu, vai kāds no aktīvajiem krāpniekiem pēc ziņojuma VP ir atklāts?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+