Mobilā versija
+18.6°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki, brīdina policija (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Latgales reģionā aktivizējušies telefonkrāpnieki – ceturtdien vien reģistrēti četri krāpšanas mēģinājumi Rēzeknē, Dagdā un Krāslavā. Visos gadījumos ļaundari zvanīja gados veciem cilvēkiem, kuri neiekrita krāpnieku lamatās.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē informē, ka krāpnieki darbojas pēc jau zināmas, vecas shēmas – sazvanot upuri, paziņo, ka viņu radinieks nonācis nepatikšanās, un, lai izvairītos no soda, nepieciešams samaksāt noteiktu naudas summu policijas darbiniekam vai cietušai personai.

Pēc cietušā piekrišanas maksāt prasīto summu pie viņa nāk persona, kura dažreiz uzdodas par policijas darbinieku, un saņem naudu.

Policija lūdz visus, īpaši gados vecākus cilvēkus, būt uzmanīgiem, un, saņemot līdzīga rakstura zvanus, neuzticēties nezināmām personām. Gadījumā, ja tiek saņemti līdzīga rakstura telefona zvani, VP lūdz nekavējoties par to ziņot, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PALDIES, par brīdinājumu, vai kāds no aktīvajiem krāpniekiem pēc ziņojuma VP ir atklāts?

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+