×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. marts, 2017
Drukāt

Latgalē applūduši un slēgti jau divi autoceļi. Pārtrūkst elektrība

Foto no TV3Foto no TV3

Latgalē, Daugavpils apkārtnē atkušņa un palu dēļ ir applūduši un slēgti jau divi autoceļi, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Ilūkstes novadā applūdis un slēgts satiksmei autoceļa Ilūkste–Pārceltuve (V718) posms Daugavas galā (1,2.-3,6. km). Šo slēgto posmu nav iespējams apbraukt pa kādu citu ceļu.

Jau vakar applūda un arī tika slēgts autoceļš Ilūkste–Urbanišķi–Daugavpils (V711) pie mājām Atraitnītes (8. km) Daugavpils novadā. Šo posmu ir iespējams apbraukt pa autoceļu Ilūkste–Bebrene–Birži (P72) līdz autoceļam Svente–Subate (P70).

Nokrišņu dēļ pāris tūkstošiem mājsaimniecību Latgalē pārtrūkusi elektroapgāde

Uz koku zariem un elektrības vadiem sakrājoties ledum un sniegam, otrdienas vakarā Latgalē reģistrēti aptuveni 200 avārijas atslēgumi elektrotīklā, bez elektrības atstājot pāris tūkstošu akciju sabiedrības “Sadales tīkls” klientu, liecina dati no elektroapgādes atslēgumu kartes.

Bojājumi reģistrēti galvenokārt Daugavpils un Krāslavas novadā, teritorijā uz austrumiem no Daugavpils.

Šajā reģionā pirmdien spēcīgi sniga, otrdien ne tikai daudz sniga, bet arī lija un veidojās apledojums, līdz ar to kokos un uz vadiem sakrājies liels sniega un ledus svars.

Tuvākajā diennaktī Latgalē vairs nav gaidāmi spēcīgi nokrišņi, sniegs un ledus trešdien kusīs, prognozē sinoptiķi.

Otrdien plkst.18.45 valstī kopumā reģistrēti 248 avārijas atslēgumi elektrotīklā, no tiem 206 – Latgalē, bet 40 – Limbažu novadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+