Latvijā
Novados

Latgalē applūšanas dēļ slēgts vēl viens autoceļš 0

Ilustratīvs attēls. Foto – Linda Rasa

Daugavas palu ūdeņi Daugavpils apkaimē appludinājuši arī autoceļu Subate-Kaldabruņa-Riteniškas (V708) iepretim mājām “Arkliņi” (10,7.-13,9.kilometrs), liecina informācija VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) mājaslapā.

Apbraukt slēgto posmu var pa pašvaldības autoceļu Ausmas-Baldone.

Autoceļš V708 ir jau ceturtais Daugavpils apkārtnē, kas atkušņa un palu dēļ applūdis.

Slēgts aizvien ir arī autoceļš Bebrene-Zariņi-Dviete (V710) tā trešajā kilometrā. Apbraukt slēgto posmu var pa autoceļu Ilūkste-Bebrene-Birži (P72) un Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste (V783).

Tāpat slēgts ir autoceļš Ilūkste-Urbanišķi-Daugavpils (V711) pie mājām “Atraitnītes” Daugavpils novadā. Šo posmu ir iespējams apbraukt pa autoceļu Ilūkste-Bebrene-Birži (P72) līdz autoceļam Svente-Subate (P70).

Savukārt Ilūkstes novadā applūdis un satiksmei slēgts ir autoceļa Ilūkste-Pārceltuve (V718) posms Daugavas galā (1,2.-3,6.kilometrs). Šo slēgto posmu nav iespējams apbraukt pa kādu citu ceļu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un šķīdoni uz valsts ceļiem LVC aicina informēt pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555, rakstot uz e-pastu “sic@lvceli.lv” vai uzņēmuma “Twitter” un “Facebook” kontos.

LA.lv