×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. marts, 2012
Drukāt

Latgalē četri jaunieši pēc diskotēkas nokļūst slimnīcā

kede

Piektdien, 9.martā, Latgalē četriem jauniešiem atpūta diskotēkā beigusies ar nokļūšanu slimnīcā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kādā Latgales klubā starp vairākiem jauniešiem izcēlies kautiņš, kur pielietotas arī govs ķēdes un beisbola nūjas, kā rezultātā slimnīcā ar dažādām traumām nokļuvuši jaunieši vecumā no 15 līdz 21 gadam.

15 gadus vecs jaunietis kautiņa rezultātā guvis galvas traumu un smadzeņu satricinājumu, 16 gadus vecs jaunietis slimnīcā nogādāts ar smadzeņu satricinājumu un ribu lūzumu, 20 gadus vecs jaunietis guvis augšdelma lūzumu, bet 21 gadu vecs vīrietis guvis apakšdelma lūzumu.

Savukārt Zemgalē vakar 19 gadus vecs jaunietis slimnīcā nokļuvis pēc tam, kad nokritis no 2,50 metrus augsta šķūnīša jumta. Ir aizdomas, ka cietušais lietojis apreibinošas vielas. Kritiena rezultātā viņš guvis nopietnu galvas traumu, tādēļ nogādāts slimnīcā Rīgā.

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī kādam zēnam, kuru sakodis svešs suns. Negadījums noticis Latgalē, kur svešais suns rokā sakodis 14 gadus vecu zēnu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+