×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. augusts, 2014
Drukāt

Latgalē ģimenes suns vaigā sakož trīs gadus vecu meitenīti (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vakar Kurzemē piecus gadus vecu meiteni sadzēlušas vairākas lapsenes, kad viņa, pastaigājoties pa pļavu, iekāpusi pūznī, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Bērns nogādāts slimnīcā, tāpat kā vēl 20 cilvēki, kuriem kukaiņu dzēlieni radījuši veselības sarežģījumus. Starp viņiem bijusi arī 16 gadus veca meitene Kurzemē, kurai kļuva grūti elpot pēc tam, kad mugurā iedzēla bite, kā arī 16 gadus vecs puisis Vidzemē, kurš ēšanas laikā ieēdis biti, un tā iedzēlusi viņam mēlē, izraisot tūsku.

Vēl divus cilvēkus vakar nopietni sakoduši suņi, bet vienu – čūska. Latgalē savs suns trīs gadus vecai meitenei iekodis vaigā, bet Vidzemē četrus gadus vecam zēnam – apakšstilbā. Savukārt čūska sakodusi 31 gadu vecu vīrieti, viņš skaldījis malku, kad sajutis kodienu pēdā.

Slimnīcās nogādāti arī divi pārkarsuši cilvēki – abi Rīgas reģionā. Kāda 53 gadus veca sieviete braukusi sakarsušā sabiedriskajā transportā, un, izkāpjot no tā, viņai sākusies vemšana. Savukārt 15 gadus veca meitene visu dienu pavadījusi laukā un vēlāk paģībusi, kā arī sūdzējusies par galvas reiboņiem.

Citviet reģionā slimnīcā nogādāts 44 gadus vecs augu maisījumu lietotājs.

Kopumā dienests vakar saņēmis 1274 izsaukumus, no kuriem 209 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pamatā raksts par bitēm, lapsēnēm un čūskām. Bet centrā suns, kas noteikti nebija šīs šķirnes suns ne vienā ne otrā gadījumā. Reizēm patiesi kaitina mēdiju tendence apmelot vai tapināt skandalozus virsrakstus. Vajadzētu ieviest kādu likumu pret melīgas informācijas sniegšanu zem melīgiem virsrakstiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+