Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
8. novembris, 2015
Drukāt

Latgalē govs sabada sievieti

Foto-LETAFoto-LETA

Kādu pusmūža sievieti Latgalē sabadījusi govs, un krītot sieviete lauzusi kāju, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

56 gadus veca sieviete Latgalē guvusi darba traumu – pēc tam, kad viņu bija sabadījusi govs, sieviete kritusi un lauzusi kāju. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Kurzemē kāda pensionāre alkohola reibumā nokritusi pa trepēm un guvusi galvas traumu. 74 gadus veca sieviete alkohola reibumā paklupusi un nokritusi pa trepēm. Ar galvas traumu viņa nogādāta slimnīcā.

Kurzemē kāda 20 gadus veca sieviete nakts tumsā pakritusi un ar roku trāpījusi stikla durvīs. Ar grieztām brūcēm rokā sieviete nogādāta slimnīcā.

Rīgas reģionā 32 gadus vecs vīrietis vakar darbojies ar zāģi un aizķēris pirkstu. Ar daļēju amputāciju nogādāts slimnīcā Rīgā pie mikroķirurģiem.

Vēl kādu 45 gadus vecu vīrieti Rīgas reģionā vakar, iespējams, sakodusi čūska. Vīrietis grābis lapas un, liekot tās maisā, sajutis kodienu. Ar aizdomām par čūskas kodumu viņš nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1151 izsaukumiem, no tiem 216 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (47)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+