Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. maijs, 2015
Drukāt

Latgalē maiznīcas darbiniecei roka iekļūst mīklas maisīšanas iekārtā

Foto-LETAFoto-LETA

Latgalē 40 gadus veca maiznīcas darbiniece guvusi traumu, kad, strādājot pie mīklas maisītāja, viņai tajā iekļuvusi roka, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja. Sieviete ar rokas traumu nogādāta slimnīcā.

Tāpat Rīgas reģionā traumu darba vietā guvusi 54 gadus veca sieviete, kurai virsū uzkritusi kāda konstrukcija. Viņai mediķi konstatējuši rokas lūzumu.

56 gadus vecs vīrietis darba vietā nokritis un guvis pēdas lūzumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1183 izsaukumiem, no tiem 221 bijis saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+