Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. marts, 2014
Drukāt

Latgalē meklētais sirmgalvis atrasts miris (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Krāslavas iecirkņa darbinieki ir pārtraukuši bezvēsts pazudušā 1940. gadā dzimušā Edgara Stivriņa meklēšanu, liecina VP LRP informācija.

VP LRP pārstāve Anastasija Laizāne portālam “LA.lv” sacīja, ka vīrietis netālu no savas dzīvesvietas atrasts miris. Uz vīrieša ķermeņa nav konstatētas vardarbības pazīmes, bet precīzu nāves iemeslu skaidros uzsāktajā kriminālprocesā.

Jau vēstīts, ka policija trešdien lūdza iedzīvotāju palīdzību vīrieša meklēšanā. Sirmgalvis 8.martā izgājis no savas dzīves vietas Krāslavas novada Izvaltas pagastā un kopš tā laika nebija redzēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 8.martā gan jau devās kādu apsveikt Sieviešu dienā. Un kas tad bija tie labvēļi, kas 12. martā paziņoja policijai par bezvēsts prombūtni? Ak, jā policija tikai pēc 3 dienām pieņem pieteikumu par prombūtni. Dīvaini, ka “labvēļi” neredzēja vīrieti turpat pie mājas?

  2. Bet kā tad citādi?! Atbildēt

    8.martā izgājis no savas dzīves vietas…
    12.martā policija lūdza iedzīvotāju palīdzību vīrieša meklēšanā…
    12.martā VP LRP pārstāve sacīja, ka vīrietis netālu no savas dzīvesvietas atrasts miris…

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+