Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
1. oktobris, 2015
Drukāt

Latgalē mežā uziet marihuānas audzētavu un aiztur nelegālo “dārznieku”

Foto - VPFoto - VP

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas Vārkavas pagastā meža masīvā atrada narkotisko vielu saturošo augu nelikumīgu audzētavu.

Ierīkotajās siltumnīcās likumsargi atrada un izņēma 11 marihuānas augu stādus, kā arī jau gatavo produkciju, proti, aptuveni 1227 gramus kaltētas marihuānas, informē VP.

Turpat likumsargi atrada un aizturēja arī pašu “dārznieku”, 1988.gadā dzimušu vīrieti, kurš, lai pieskatītu un regulāri varētu rūpēties par saviem augiem, bija speciāli iegādājies arī dārza mājiņu – treileri.

Sakarā ar minēto atradumu policijā ir uzsākts kriminālprocess. Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu lielos apmēros soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt 28.septembrī Ludzas novada Ņukšu pagastā atrasti un izņemti pieci marihuānas augu stādi. Policijā uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (5)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+