Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. oktobris, 2015
Drukāt

Latgalē mežā uziet marihuānas audzētavu un aiztur nelegālo “dārznieku”

Foto - VPFoto - VP

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas Vārkavas pagastā meža masīvā atrada narkotisko vielu saturošo augu nelikumīgu audzētavu.

Ierīkotajās siltumnīcās likumsargi atrada un izņēma 11 marihuānas augu stādus, kā arī jau gatavo produkciju, proti, aptuveni 1227 gramus kaltētas marihuānas, informē VP.

Turpat likumsargi atrada un aizturēja arī pašu “dārznieku”, 1988.gadā dzimušu vīrieti, kurš, lai pieskatītu un regulāri varētu rūpēties par saviem augiem, bija speciāli iegādājies arī dārza mājiņu – treileri.

Sakarā ar minēto atradumu policijā ir uzsākts kriminālprocess. Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu lielos apmēros soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt 28.septembrī Ludzas novada Ņukšu pagastā atrasti un izņemti pieci marihuānas augu stādi. Policijā uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+