×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2016
Drukāt

Latgalē par 10 tūkstošiem eiro latvisko kultūrtelpu stiprinās “Artilērijas pagrabu” apsaimniekotājs (1)

Foto no "Artilērijas pagrabu" Facebook.Foto no "Artilērijas pagrabu" Facebook.

Kultūras ministrija ar SIA “Artilērijas noliktavas” slēgs līgumu par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu starpkultūru dialoga un latviskās kultūrtelpas stiprināšanai Latgales reģionā, liecina Kultūras ministrijas informācija.

SIA “Artilērijas noliktavas” apsaimnieko Daugavpils muzikālo klubu “Artilērijas pagrabi”, un tā saimnieks ir Andrejs Faibuševičs.

Paredzamā līgumcena ir 9996 eiro, bet valsts pārvaldes uzdevumi būs jāīsteno līdz 2017.gada janvāra beigām.

“Artilērijas noliktavām” būs jānodrošina vismaz 20 koncertu norise ar vismaz 50 skatītājiem katrā koncertā, būs jāveicina starpkultūru dialogs Latgales reģiona publiskajā telpā, organizējot vismaz četrus Latgales reģionā dzīvojošajiem mazākumtautību pārstāvjiem saistošus pasākumus, piemēram, diskusiju un kultūras vakarus kā dialoga platformu sabiedrības saliedētības veicināšanai, nodrošinot, ka vismaz 30% apmeklētāju ir Latgales reģiona mazākumtautību pārstāvji.

Uzņēmumam būs jānodrošina arī publicitāte plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, jāīsteno aktīva sabiedrības informēšana par kultūras pasākumu un pasākumu sabiedrības saliedētības veicināšanai norisi un lomu starpkultūru dialoga veicināšanā un latviskās kultūrtelpas stiprināšanai Latgales reģionā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visu cieņu Kultūras ministrijai! Atbildēt

    Visu cieņu Kultūras ministrijai par atbalstu Daugavpils latviešiem – 15 % vien tikai ir.
    Pārējie 75 % ir cittautieši!

Draugiem Facebook Twitter Google+