Latvijā
Novados

Latgalē pusaudze nokrīt no pamestas ēkas trešā stāva 16

Foto-LETA

Aizvadītajā diennaktī Latgalē kāda 16 gadus veca meitene tika nogādāta slimnīcā ar nopietnām traumām pēc kritiena no kādas pamestas ēkas, apmēram 3.stāva augstuma, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Pēc mediķiem sniegtās informācijas, meitene ar citiem jauniešiem staigājusi par pamesto ēku, bet, lai noskaidrotu notikušā apstākļus, ziņots arī policistiem. Pusaudze slimnīcā nogādāta ar galvas un mugurkaula traumām.

Mediķi atgādina, ka pieaugušajiem ar bērniem un jauniešiem jāpārrunā bīstamība, staigājot pa pamestām ēkām, kā arī vecāki nedrīkst pieļaut, ka bērns šādā veidā pavada brīvo laiku, jo attiecīgā rīcība var novest pie smagām, dzīvību apdraudošām traumām.

Tāpat aizvadītajā diennaktī Vidzemē kāds gadu un astoņus mēnešus vecs puisēns piekļuva veļas mazgāšanas līdzekļa kapsulām un vieno no tām pārkoda. Bērns slimnīcā tika nogādāts ar saindēšanos ar sadzīves ķīmiju.

Vidzemē kādam 56 gadus vecam vīrietim, jaucot nost šķūni, virsū uzkrita betona plāksnes gabals. Lai atbrīvotu vīrieti no smaguma, tika piesaistīti arī glābēji. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā ar krūškurvja un kājas traumām.

Vakar mediķi slimnīcā nogādāja arī četrus cilvēkus, kas darba vietā guvuši traumas. Vienā no gadījumiem Rīgas reģionā slimnīcā nogādāta kāda 56 gadus veca sieviete, kura, strādājot pie zāģēšanas darbiem, guva nopietnu plaukstas traumu ar trīs pirkstu amputāciju. Sieviete tika nogādāta pie speciālistiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1070 izsaukumus, no kuriem 202 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

LA.lv