Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Latgalē robežas joslas saglabā valsts īpašumā

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts robežsardzes robežsargi

Valdība vakar nolēma saglabāt valsts īpašumā un nodot Iekšlietu ministrijas valdījumā valsts robežas joslas zemes vienības vairākos Latgales novados – Blontu, Līdumnieku, Briģu pagastā, Goliševas, Malnavas, Salnavas, Pasienes un Zaļesjes pagastā.

Tas nepieciešams, lai veiktu Latvijas un Krievijas robežas ierīkošanu atbilstoši likuma nosacījumiem. Ņemot vērā, ka minētās zemes vienības robežojas ar Latvijas un Krievijas valsts robežu, šo zemes vienību uzmērīšana un ierakstīšana zemes grāmatā tika atlikta līdz Latvijas un Krievijas valsts robežas noteikšanai dabā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+