×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. maijs, 2016
Drukāt

Latgalē suns sakodis trīsgadnieku (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar mediķu palīdzība sniegta vairākiem savainotiem bērniem.

Rīgā gadu vecs puika uzrāvis sev virsū uz galda malas stāvošu karstas kafijas krūzi, applaucējot galvu, seju un kaklu. Tuvinieki mazajam pareizi sniedza pirmo palīdzību, sāka dzesēt bērnu ar vēsu ūdeni. Taču bērns guvis ķermeņa apdegumus, tāpēc ārsti viņu nogādāja slimnīcā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Latgalē ārstu rokās nonāca trīs gadus vecs bērns, kuram paša ģimenes suns iekodis sejā. Bērnam ārsti konstatējuši brūci lūpā un ausī, viņš nogādāts slimnīcā. Šoreiz bērnam nav smagas traumas, tomēr Bukša uzsvēra, ka suņa kodumi var ļoti nopietni savainot.

Vakar Rīgā mikroķirurgu rokās nogādāts septiņus gadus vecs zēns no Zemgales, kurš, rāpjoties pāri metāla žogam, uz asām metāla stieplēm nopietni savainojis roku. Puikam mediķi konstatēja plašas plēstas brūces plaukstā un pirkstos, bojāti muskuļi un cīpslas. Tāpēc zēns nogādāts Rīgā pie mikroķirurgiem.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests devās 1135 izsaukumos, no kuriem 203 saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai nav laiks prasīt atbildību no nolaidīgiem vecākiem par traumu pieļaušanu savam bērnam viņu-vecāku nolaidības dēļ?

Draugiem Facebook Twitter Google+