Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. maijs, 2014
Drukāt

Latgalē vīrietis ierauj roku kartupeļu stādīšanas mašīnā (1)

kartupeli12

Vakar Latgalē kāds 29 gadus vecs vīrietis kartupeļu stādīšanas laikā ierāvis roku kartupeļu stādīšanas mašīnas mehānismā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Vīrietis nopietni savainojis plaukstu, guvis vairākus lūzumus un daļēju pirkstu amputāciju.

Tāpat Latgalē reģistrētas vairākas smagas traumas, kas saistītas ar darbošanos mājās. Kāds 55 gadus vecs vīrietis, strādājot ar elektrisko zāģi, ļoti nopietni traumējis plaukstu, kā rezultātā radušās plēstas brūces ar vairāku kaulu lūzumiem un cīpslu bojājumiem. Cietušais nogādāts Rīgā specializētā klīnikā.

Turpretī kāds 38 gadus vecs vīrietis savā vasarnīcā kritis, uz stikliem sagriežot roku, gūstot nervus un muskuļu bojājumus. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Rīgā kāda 82 gadus veca sieviete izkritusi pa otrā stāva logu, gūstot ļoti smagu galvas traumu.

Bērni pagājušajā diennaktī lielākoties guvuši smagus applaucējumus. Vidzemē kāds gadu vecs puika sev virsū uzrāvis tējkannu ar karstu ūdeni, applaucējot plecu un augšdelmu muskuļu daļu.

Savukārt Zemgalē kāda sešus gadus veca meitene nesusi rokās tējkannu ar karstu ūdeni, kas sagāzusies, radot abu pēdu applaucējumus. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Turpretī Kurzemē kādu desmit gadus vecu zēnu uz ielas abās kājās sakodis nezināms suns. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1010 izsaukumiem, no tiem 202 bija saistīts ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Raksta autors ir loxs. roku ierāva mašīna ,nevis viņš pats. Atkārtoju- autors ir LOXS.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+