Kultūra
Māksla

Latgales mākslinieki satiksies izstādē “Rudens 2018”0

Publicitātes foto, Collage made with FotoJet

Piektdien, 16. novembrī, plkst. 15 Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē atklās Latgales mākslinieku rudens izstādi, LA.lv uzzināja muzejā.

Izstādes moto – “Es Latvijā” – ļauj brīvi interpretēt tēmu, kura sabiedrībā virmo jau vismaz divus pēdējos gadus, meklējot atbildi sevī.

Mākslinieki Latgalē šajā pirmssvētku gaisotnē ir rosīgi strādājuši savās darbnīcās un plenēros, rīkojuši mākslas skates un personālizstādes, uzdodot sev jautājumu: kas man pašam ir svarīgs, dzīvojot savā valstī, un kādas sajūtas es vēlos izteikt mākslas valodā, ko izcelt un akcentēt. Vai tā būtu glezniecība vai grafika, tēlniecība vai instalācija – ikviens mākslas darbs ir tapis kā veltījums Latvijai, paužot ne tikai prieku vai sajūsmu, bet arī rūpes un satraukumu, iedziļināšanos un filozofiskas pārdomas.

Izstādes darbu atlasei ir gaidīti dažādāku mākslas veidu pārstāvju dažādu žanru mākslas darbi brīvā tēmas pasniegumā. Mākslas darbus izstādei “Rudens 2018” Latgales Kultūrvēstures muzejā var iesniegt no 1. oktobra līdz 3. novembrim.

LA.lv