×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Latgales rokgrupas satiksies festivālā “SevenHills”

Foto - LetaFoto - Leta

1. jūnijā Rēzeknes Festivāla parkā, Mākslas un mūzikas festivāla “SevenHills” ietvaros, uzstāsies vairākas Latgales rok grupas – “Kapļi”, “Aftoportret”, “Dabasu Durovys”, “Green Novice”, “Bez PVN” un Sovvaļnīks. Ne tikai skatītāji, bet arī mūziķi ar lielu nepacietību gaida festivāla koncertus Rēzeknē.

Grupas “Kapļi” (Dricāni/Bozova) dalībnieks Oskars Orlovs atzīst: “Projektam “Kapļi” tik lielā pasākumā būs jāspēlē pirmo reizi, tāpēc gaidām to ar nepacietību un ļoti atbalstām, ka šāds festivāls notiek Rēzeknē. Gaidām labu uzstāšanos, sajūtas, elegantas vibrācijas. Klausītāji var gaidīt kādu jaunu performanci no “Kapļiem”, un novēl skatītājiem spēku, jo “Kapļi” būs!

Arī grupai “Dabasu Durovys” (Daugavpils) šis festivāls ir ļoti nozīmīgs. Grupas ģitārists un solists Arnis Slobožaņins atklāj: “Rēzeknē vairāk kā pirms 8 gadiem notika pirmais “Dabasu Durovu” koncerts, tāpēc šī pilsēta vienmēr būs īpaša mūsu grupai. Festivāla ideja un koncepcija ir laikmetīga, aktuāla, tāpēc vēl jo vairāk ir patīkami un gods šeit spēlēt.”

Latgales rok grupas atzīst, ka, spēlējot dažādu festivālu koncertos, visvairāk patīk satikšanās ar skatītāju. Latgaliešu dziesminieks Sovvaļnīks (Rēzekne) uzsver: “Ir patīkami, ja koncertos sanākusi publika, kas novērtē to, ko mēs darām uz skatuves. Pašiem tā būs pirmā uzstāšanās šajā gadā pēc ilga klusuma un gandrīz gada pārtraukuma, līdz ar to klausītāji var cerēt uz pāris jaunām dziesmām.” Savukārt grupas “Bez PVN” (Latgola) dalībnieks Guntars Rasims piebilst: “Spēlēt uz skatuves brīvā dabā vienmēr ir īpaša burvība – svaigs gaiss, vairāk vietas cilvēkiem un skaļāka mūzika.”

Gaidot Latgales rok grupu koncertu, grupas “Dabasu Durovys” līderis Arnis Slobožaņins klausītājiem novēl: “Mīliet mūziku, klausieties to ne tikai ar ausīm, bet arī ar dvēseli!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+