×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Latgali un Vidzemi apceļos piektais Velomūzikas brauciens

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rēzeknē ceturtdien sāksies piektais Velomūzikas brauciens, kas pa Latgales un Vidzemes ceļiem un takām norisināsies līdz 2. jūlijam, aģentūru BNS informēja pasākuma pārstāvis Kārlis Kazāks.

“Velomūzika” ir mūziķu Kazāka, Jura Kroiča, Kaspara Tobja un Māra Bīmaņa radīts muzikāls ceļojums, kurā mūzikas instrumenti un viss ceļošanai vajadzīgais tiek vests līdzi uz velosipēdiem visu ceļu, tādējādi radot iespēju muzicēt jebkurā vietā, mirklī un ikvienam klausītājam, paskaidroja Kazāks.

Viņš norādīja, ka mūzika ir vienīgā valūta arī naktsmāju meklējumos. Vieta nakšņošanai tiks iemainīta pret koncertu. Šogad paši naktsmāju devēji ir noteicēji par to, cik liela publika būs ikvakara Velomūzikas dalībnieku uzstāšanās reizē.

“Velomūzikas” brauciena dalībnieki ceturtdien sāks savu ceļojumu, izkāpjot no autobusa Rēzeknē, lai astoņās dienās ar velosipēdiemnonāktu Lūznavā, Maltā, Stirnienē, Murmastienē, Īdeņā, Rogovkā, Rancānos, Tilžā, Rugājos, Stāmerienā, Pilskalnā, Lejasciemā, Sinolē, Rankā, Jaunpiebalgā, Gatartā, Drustos un finišētu Raunas novadā.

Iespēja sastapt “Velomūzikas” braucienu būs 26. jūnijā Murmastienes informācijas centrā, 27. jūnijā Īdeņas “Zvejnieku” mājās, 29. jūnijā Jāņu kalniņā pie Rugāju Kultūras centra, 1. jūlijā eko saimniecībā “Lielkrūzes” Jaunpiebalgas novadā, 2. jūlijā Raunas novada “Baižkalna dzirnavās”.

“Velomūzikas” braucieni sākās ar Kazāka un Kroiča iniciatīvu 2012.gadā, sākot braucienu no Staburaga, izlīkumojot Vidzemes ceļus, viesojoties Igaunijā un finišējot Oleru muižā. 2013. gadā mūziķi devās braucienā no Zvārtavas uz Likteņdārzu, bet pērn – no Jelgavas, pa Lietuvas robežu līdz Papei, finišējot Padurē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+