handball.lv

“Latgols” handbolisti otro reizi pēc kārtas kļūst par Latvijas čempioniem 0

Ludzas komanda “Latgols” svētdien otro gadu pēc kārtas triumfēja Latvijas vīriešu handbola čempionātā, finālsērijas izšķirošajā, piektajā, cīņā ar rezultātu 31:22 (11:9) savā laukumā pieveicot Dobeles “Tenax” handbolistus.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām “Latgols” komanda bija pārāka ar rezultātu 3-2.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 11/4 gūtajiem vārtiem bija Austris Tuminskis, bet astoņas reizes izcēlās Kaspars Lisovskis. Savukārt lielisks mājinieku vārtos bija Gatis Kozlovs.

Savukārt dobelniekiem ar 5/2 vārtiem atzīmējās Oskars Arājs.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā. Tā beigu daļā “Latgols” vēl spēja panākt 11:8 savā labā, tomēr otrā puslaika sākumā mājiniekiem bija vien punkta pārsvars – 11:10.

Tomēr otro dienu pēc kārtas “Latgols” ļoti pārliecinoši uzsāka otro puslaiku un tā sākumā no 14:12 spēja panākt 17:13, bet vēlāk izrāvienu turpināja un ieguva jau iespaidīgu sešu vārtu pārsvaru (22:16). Turpinājumā “Latgols” panāca pat arī deviņu vārtu pārsvaru un pēdējās cerības dobelniekiem uz panākumu apslāpēja mājinieku vārtsargs Kozlovs.

Dobeles “Tenax” komanda sudraba godalgas Latvijas čempionātā izcīnīja trešo gadu pēc kārtas.