Laukos
Bizness

“Latraps” par 5,44 miljoniem būvēs graudu kompleksu Daugavpilī0


Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva sabiedrības “Latraps” logo.
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva sabiedrības “Latraps” logo.
Foto: LETA

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” plāno ieguldīt 5,445 miljonus eiro graudu pirmapstrādes kompleksā Daugavpilī, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Latraps” izsludinātajā iepirkumu konkursā par būvniecības pirmo kārtu trīs pretendentu vidū uzvarējis SIA “Mītavas celtnieks”, kura līgumcena ir 5,445 miljoni eiro (4,5 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa).

Graudu pirmapstrādes kompleksu plānots uzbūvēt Viršu ielā, Daugavpilī līdz šā gada 15.augustam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

“Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža jau iepriekš teica, ka šogad plānots būvēt divus objektus – Saldū un Daugavpilī un abu pirmapstrādes kompleksus daļēji iecerēts pabeigt līdz ražas sezonas sākumam.

Tāpat ziņots, ka pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, “Latraps” strādāja ar 185,504 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,9% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt kooperatīva peļņa sarukusi par 1,8% – līdz 1,399 miljoniem eiro.

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” reģistrēta 2000.gadā. “Latraps” pamatdarbība ir biedriem nepieciešamo lauksaimniecības izejvielu un viņu izaudzētās produkcijas tirdzniecība, graudu un rapšu pirmapstrāde.

LA.lv