×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

“LatRosTrans”: Naftas produktu noplūde Lauceses pagastā ir apturēta

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar, 24.februārī, Daugavpils novada Lauceses pagastā konstatētā noplūde no naftas produktu transportēšanas uzņēmumam SIA “LatRosTrans” piederošā cauruļvada ir apturēta, savākti vairāki desmiti kubikmetru vidē noplūdušo naftas produktu.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “LatRosTrans” komunikācijas konsultante Elīna Dobulāne, naftas produktu noplūde ir notikusi grāvī, kurš tālāk ietek Lauces upē. Jau vakar grāvja galā tika uzstādīti sifoni, bet Lauces upē četri bonu aizsprosti, tiek lietots arī absorbents.

Naftas produktu noplūdi apturējuši SIA”LatRosTrans” speciālisti, noplūdes seku likvidācija notiek sadarbībā ar SIA “Venteko” speciālistiem, piesaistīti visi nepieciešamie resursi.

SIA “LatRostrans” ir sniedzis visu pieejamo informāciju Valsts policijai, lai tiktu sākts kriminālprocess par nelegālo pieslēgumu. Tāpat informācija sniegta arī Valsts Vides dienestam.

LETA jau informēja, ka 24.februārī SIA “LatRosTrans” apsardze Daugavpils novada Lauceses pagastā konstatēja naftas produktu noplūdi, ko izraisījusi nelegāla pieslēgšanās cauruļvadam. Nelegālās pieslēgšanās cauruļvadam rezultātā naftas produkti ir nokļuvuši Lauceses upē un virzās uz Daugavu.

Iedzīvotāji ir aicināti neņemt ūdeni no upes saimnieciskajām vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+