Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. februāris, 2015
Drukāt

“LatRosTrans”: Naftas produktu noplūde Lauceses pagastā ir apturēta

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar, 24.februārī, Daugavpils novada Lauceses pagastā konstatētā noplūde no naftas produktu transportēšanas uzņēmumam SIA “LatRosTrans” piederošā cauruļvada ir apturēta, savākti vairāki desmiti kubikmetru vidē noplūdušo naftas produktu.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “LatRosTrans” komunikācijas konsultante Elīna Dobulāne, naftas produktu noplūde ir notikusi grāvī, kurš tālāk ietek Lauces upē. Jau vakar grāvja galā tika uzstādīti sifoni, bet Lauces upē četri bonu aizsprosti, tiek lietots arī absorbents.

Naftas produktu noplūdi apturējuši SIA”LatRosTrans” speciālisti, noplūdes seku likvidācija notiek sadarbībā ar SIA “Venteko” speciālistiem, piesaistīti visi nepieciešamie resursi.

SIA “LatRostrans” ir sniedzis visu pieejamo informāciju Valsts policijai, lai tiktu sākts kriminālprocess par nelegālo pieslēgumu. Tāpat informācija sniegta arī Valsts Vides dienestam.

LETA jau informēja, ka 24.februārī SIA “LatRosTrans” apsardze Daugavpils novada Lauceses pagastā konstatēja naftas produktu noplūdi, ko izraisījusi nelegāla pieslēgšanās cauruļvadam. Nelegālās pieslēgšanās cauruļvadam rezultātā naftas produkti ir nokļuvuši Lauceses upē un virzās uz Daugavu.

Iedzīvotāji ir aicināti neņemt ūdeni no upes saimnieciskajām vajadzībām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+