×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
19. jūlijs, 2016
Drukāt

“Lattelecom” ieņēmumi pirmajā pusgadā auguši par 5%

Foto - LETAFoto - LETA

“Lattelecom” grupas šā gada pirmā pusgada ieņēmumi, salīdzinot ar 2015. gada attiecīgo periodu, pieauguši par 4,7 miljoniem eiro jeb 5%, sasniedzot 95 miljonus eiro, liecina koncerna neauditētie finanšu rezultāti.

Izaugsmi saglabā ieņēmumi gan no jaunajām biznesa jomām – par 35% pieauguši datu centru pakalpojumu ieņēmumi –, gan pamatpakalpojumiem – televīzija ir augusi par 6%.

“Investējot esošajos un radot jaunus pakalpojumus, “Lattelecom” seko pasaules tendencēm un veido nākotnes produktus jau šodien. Jaunās izklaides platformas “Shortcut” tehnoloģijās un satura piedāvājumā divu gadu laikā investēsim ap diviem miljoniem eiro. Tāpat mazumtirdzniecības segmenta attīstībā šogad plānojam ieguldīt aptuveni trešdaļu miljona eiro,” komentē “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Salīdzinot ar attiecīgo iepriekšējā gada pirmo pusgadu, ir četrkāršoti mazumtirdzniecības ieņēmumi, pateicoties ieviestajam dalītā maksājuma pakalpojumam un veikalu tīkla paplašināšanai. Ir atjaunoti un izvērsti Lattelecom veikali Liepājā, “Alfa” un “Origo”, atvērts jauns veikals Saldū un attīstīts interneta veikals. “Lattelecom” grupas uzņēmuma “Citrus Solutions” pakalpojumu apjoms ir dubultots, pateicoties pakalpojumu spektra attīstībai un būvniecības projektu īstenošanai, akcentē uzņēmums.

“Lattelecom” grupā ir uzņēmumi – “Lattelecom”, “Lattelecom BPO”, “Citrus Solutions”, “Lattelecom Technology”, “Media 360” un Baltijas Datoru akadēmija. “Lattelecom” pieder arī 23% SIA “Latvijas Mobilais Telefons” daļu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam TeliaSonera meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+