Mobilā versija
+1.4°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

“Lattelecom” ieņēmumi sasniedz 142,6 miljonus eiro (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Lattelecom” grupas ieņēmumi šā gada deviņos mēnešos pieauguši par 3% jeb 3,9 miljoniem eiro, sasniedzot 142,6 miljonus.

Trešais ceturksnis uzrāda pozitīvu tendenci televīzijas pakalpojumu jomā, kas augusi par 6%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Tostarp ir divkāršots Lattelecom interneta televīzijas lietotāju skaits, pateicoties “Shortcut” aplikācijas ieviešanai šī gada jūlijā.

Palielinās arī datu centru biznesa ieņēmumi, 2016. gada pirmajos deviņos mēnešos pieaugot par 23%. Izvēršot datu centru pakalpojumu eksportu, 13. oktobrī “Lattelecom” un Ukrainas lielākais fiksēto sakaru un interneta operators “Ukrtelekom” noslēdza vienošanos par sadarbību Ukrainas tirgū. Turpmāk “Ukrtelekom” vietējiem uzņēmumiem nodrošinās iespēju nomāt “Lattelecom” virtuālo serveri un “mākoņa” datu centru (IaaS) vienā no aizsargātākajiem datu centriem Ziemeļeiropā “Dattum”, vēsta uzņēmums.

Salīdzinot ar pērnā gada pirmajiem 9 mēnešiem, šogad ir divreiz pieauguši reklāmas izvietošanas ieņēmumi Lattelecom kanālos un trīskāršoti attālinātās datu nolasīšanas pakalpojuma – telemetrijas – ieņēmumi.

“Lattelecom” mazumtirdzniecības ieņēmumus trīskāršot ļāvusi pieaugošā interese par dalītā maksājuma pakalpojumu privātajā un biznesa segmentā, kā arī veikalu tīkla paplašināšana, vasarā atverot jaunus veikalus Cēsīs un Dobelē.

“Lattelecom” grupā ir uzņēmumi – “Lattelecom”, “Lattelecom BPO”, “Citrus Solutions”, “Lattelecom Technology”, “Media 360” un Baltijas Datoru akadēmija. “Lattelecom” pieder arī 23% SIA “Latvijas Mobilais Telefons” daļu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam “TeliaCompany” meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja visi privātajiem IZTIRGOTIE par sviestmaizi uzņēmumi piederētu pašu valstij, tad naudas pietiktu skolotājiem, ārstiem, pensionāriem …

LBLA: Latvijā joprojām bio produktus saražo vairāk nekā pārstrādāLatvijā starp bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes apmēriem joprojām pastāv disproporcija, jo saražo vairāk nekā pārstrādā, tāpēc ir būtiski attīstīt tieši pārstrādi.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+