Mobilā versija
+4.9°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

“Lattelecom” ieņēmumi sasniedz 142,6 miljonus eiro (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Lattelecom” grupas ieņēmumi šā gada deviņos mēnešos pieauguši par 3% jeb 3,9 miljoniem eiro, sasniedzot 142,6 miljonus.

Trešais ceturksnis uzrāda pozitīvu tendenci televīzijas pakalpojumu jomā, kas augusi par 6%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Tostarp ir divkāršots Lattelecom interneta televīzijas lietotāju skaits, pateicoties “Shortcut” aplikācijas ieviešanai šī gada jūlijā.

Palielinās arī datu centru biznesa ieņēmumi, 2016. gada pirmajos deviņos mēnešos pieaugot par 23%. Izvēršot datu centru pakalpojumu eksportu, 13. oktobrī “Lattelecom” un Ukrainas lielākais fiksēto sakaru un interneta operators “Ukrtelekom” noslēdza vienošanos par sadarbību Ukrainas tirgū. Turpmāk “Ukrtelekom” vietējiem uzņēmumiem nodrošinās iespēju nomāt “Lattelecom” virtuālo serveri un “mākoņa” datu centru (IaaS) vienā no aizsargātākajiem datu centriem Ziemeļeiropā “Dattum”, vēsta uzņēmums.

Salīdzinot ar pērnā gada pirmajiem 9 mēnešiem, šogad ir divreiz pieauguši reklāmas izvietošanas ieņēmumi Lattelecom kanālos un trīskāršoti attālinātās datu nolasīšanas pakalpojuma – telemetrijas – ieņēmumi.

“Lattelecom” mazumtirdzniecības ieņēmumus trīskāršot ļāvusi pieaugošā interese par dalītā maksājuma pakalpojumu privātajā un biznesa segmentā, kā arī veikalu tīkla paplašināšana, vasarā atverot jaunus veikalus Cēsīs un Dobelē.

“Lattelecom” grupā ir uzņēmumi – “Lattelecom”, “Lattelecom BPO”, “Citrus Solutions”, “Lattelecom Technology”, “Media 360” un Baltijas Datoru akadēmija. “Lattelecom” pieder arī 23% SIA “Latvijas Mobilais Telefons” daļu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam “TeliaCompany” meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja visi privātajiem IZTIRGOTIE par sviestmaizi uzņēmumi piederētu pašu valstij, tad naudas pietiktu skolotājiem, ārstiem, pensionāriem …

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (8)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+