×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. aprīlis, 2013
Drukāt

“Lattelecom”: interaktīvā interneta TV nākotnē būs galvenā

Foto-LETAFoto-LETA
Nākotnē galvenā televīzijas (TV) platforma noteikti būs interaktīvā interneta TV, aģentūrai BNS norādīja telekomunikāciju operatora “Lattelecom” Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Viņa atzina, ka TV pašlaik attīstās ļoti daudzos virzienos un šķiet, ka neviens nozares eksperts pasaulē patlaban nav gatavs prognozēt piecus gadus uz priekšu, bet ir skaidrs, ka internets saplūst ar TV un līdz ar to nākotnes platforma noteikti ir televīzija, kas tiek piegādāta caur internetu.
Pēc Alikas teiktā, nākotnē interaktīvā interneta TV noteikti būs galvenā TV. “To mēs pašlaik redzam arī pēc cipariem – neviena platforma neaug tik strauji kā interaktīvā TV pēdējos gados. Interaktīvā TV kļūst par tādu kā nozares standartu, proti, tai ir iespēja piekļūt ne tikai uz TV ierīces, bet arī uz viedtālruņiem, planšetes un datora,” viņa pastāstīja.
Savukārt, runājot par virszemes TV nākotni, “Lattelecom” pārstāve sacīja, ka šī platforma no tehnoloģiskā viedokļa nav tā progresīvākā, taču, raugoties no iedzīvotāju skatupunkta, tā ir ļoti laba alternatīva joprojām tur, kur nav pieejams internets, un mazāk prasīgiem skatītājiem, kuriem nav svarīgs kanālu klāsts pāri simtam, kuriem nav svarīgas papildu funkcijas. “Viņiem ir būtiski paši labākie, populārākie kanāli par izdevīgu cenu. Tādam, manuprāt, ir jāsaglabājas virszemes TV pozicionējumam, un tas arī ir bijis veiksmes pamatā līdz šim, jo spējām ļoti segmentēti uzrunāt klientus – attiecīgi katrai auditorijai piemeklēt to, kas tai ir vissvarīgākais. Bet, ja mēs skatāmies nākotnē, tad satelītam un virszemei ir sarežģīti konkurēt, jo tīri tehniski šī platforma nespēj piedāvāt lielu kanālu klāstu un arī dažādas papildu funkcijas, kas jau ir kļuvušas par absolūtu nozares standartu,” klāstīja Alika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+