Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. aprīlis, 2015
Drukāt

“Lattelecom” interneta tīkla modernizācijā investēs 3,5 miljonus eiro

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Telekomunikāciju uzņēmums “Lattelecom” plāno investēt 3,5 miljonus eiro interneta tīkla modernizācijā, pastāstīja “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Viņa informēja, ka “Lattelecom” sācis pēdējā laika vērienīgāko Latvijas interneta tīkla modernizāciju, lai līdz gada beigām 180 tūkstošiem klientu visā Latvijā būtu pieejams līdz desmit reizēm ātrāks internets.

Kompānijas valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis uzsvēra, ka “Lattelecom” grib panākt, lai visi iedzīvotāji Latvijā būtu nodrošināti ar pēc iespējas vienādām tehnoloģiju iespējām, neatkarīgi no viņu dzīvesvietas.

“Latvijas nākotne ir saistīta ar tehnoloģiju pieejamību iedzīvotājiem, un tā ir informācijas laikmeta platforma, kas ļauj realizēt augstāku dzīves kvalitāti – sākot ar elastīgiem darba apstākļiem un dažādām uzņēmējdarbības formām, beidzot ar piekļuvi medijiem, piemēram, interaktīvajai televīzijai un ar to saistītajām iespējām,” teica Gulbis.

Uzņēmumā informēja, ka šobrīd Lattelecom ir pabeidzis 117 vara kabeļu pakalpojuma mezglu modernizēšanas darbus, uzstādītas jaunas signāla pārraidīšanas iekārtas un pirmie 14 tūkstoši “Lattelecom” interneta klienti atsevišķās vietās Alūksnē, Balvos, Bauskā, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Lielvārdē, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Ropažos, Salaspilī, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Ventspilī un citās pilsētās un novados jau var saņemt jauno pakalpojumu.

“Lattelecom” piedāvā integrētus elektronisko sakaru un informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus, nodrošina datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Skandināvijas koncernam “Telia Sonera” patlaban pastarpināti pieder 49% “Lattelecom” daļu, bet Latvijas valstij – 51%.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+