Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
16. aprīlis, 2015
Drukāt

“Lattelecom” interneta tīkla modernizācijā investēs 3,5 miljonus eiro

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Telekomunikāciju uzņēmums “Lattelecom” plāno investēt 3,5 miljonus eiro interneta tīkla modernizācijā, pastāstīja “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Viņa informēja, ka “Lattelecom” sācis pēdējā laika vērienīgāko Latvijas interneta tīkla modernizāciju, lai līdz gada beigām 180 tūkstošiem klientu visā Latvijā būtu pieejams līdz desmit reizēm ātrāks internets.

Kompānijas valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis uzsvēra, ka “Lattelecom” grib panākt, lai visi iedzīvotāji Latvijā būtu nodrošināti ar pēc iespējas vienādām tehnoloģiju iespējām, neatkarīgi no viņu dzīvesvietas.

“Latvijas nākotne ir saistīta ar tehnoloģiju pieejamību iedzīvotājiem, un tā ir informācijas laikmeta platforma, kas ļauj realizēt augstāku dzīves kvalitāti – sākot ar elastīgiem darba apstākļiem un dažādām uzņēmējdarbības formām, beidzot ar piekļuvi medijiem, piemēram, interaktīvajai televīzijai un ar to saistītajām iespējām,” teica Gulbis.

Uzņēmumā informēja, ka šobrīd Lattelecom ir pabeidzis 117 vara kabeļu pakalpojuma mezglu modernizēšanas darbus, uzstādītas jaunas signāla pārraidīšanas iekārtas un pirmie 14 tūkstoši “Lattelecom” interneta klienti atsevišķās vietās Alūksnē, Balvos, Bauskā, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Lielvārdē, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Ropažos, Salaspilī, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Ventspilī un citās pilsētās un novados jau var saņemt jauno pakalpojumu.

“Lattelecom” piedāvā integrētus elektronisko sakaru un informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus, nodrošina datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Skandināvijas koncernam “Telia Sonera” patlaban pastarpināti pieder 49% “Lattelecom” daļu, bet Latvijas valstij – 51%.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+