×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

“Lattelecom” jaunajā platformā “Shortcut” investēs divus miljonus eiro (2)

​"Lattelecom" jaunās izklaides platformas prezentācijas pasākums

Foto - LETA

Latvijas interneta un televīzijas uzņēmums “Lattelecom” jaunajā izklaides platformā “Shortcut”, kas piedāvā seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī tiešraides, divu gadu laikā gan tehnoloģijās, gan saturā plānojis ieguldīt divus miljonus eiro, informēja uzņēmuma korporatīvās attīstības dienesta direktore Kerli Gabriloviča.

“Shortcut” lietotājiem būs iespēja skatīties seriālus, filmas, multfilmas, ekskluzīvas tiešraides un 50 pasaules top TV kanālus visā Latvijā neatkarīgi no interneta pieslēguma veida. Platformas piedāvājumā būs atrodamas arī jaunākās filmas, kas vēl nesen demonstrētas kinoteātros.

“Shortcut” TV kanāli pieejami oriģinālvalodā, kā arī ar tulkojumu latviešu un krievu valodā. Savukārt viss bērniem domātais saturs ir ierunāts latviešu valodā, šodien platformas prezentācijas pasākumā skaidroja Gabriloviča.

Patlaban “Shortcut” pieejams populārākajās iekārtās – mobilajās ierīcēs, planšetēs, datoros, “iOS”, “Android”, “Apple TV” un drīzā nākotnē arī “Smart” TV aplikācijā, “Android TV”, “Chromecast” un spēļu konsolēs.

Šogad ar “360TV Positivus Shortcut” platformu no 15. līdz 17.jūlijam tiks piedāvātas tiešraides no Salacgrīvas vairāk nekā divdesmit stundu garumā.

Ššogad Latvijā pirmo reizi notiks pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms 1. un 2.oktobrī Biķerniekos. “Shortcut” platformā varēs vērot arī visus šīssezonas čempionāta posmus.

“Shortcut TV” maksās sešus eiro, “Shortcut Films” – sešus eiro, bet “Shortcut TV+Films” – 10 eiro, “Shortcut Premiere” – 3,60 eiro par filmu.

Nākotnē “Lattelecom” kā inovatīvu tehnoloģiju ieviesējiem mērķis esot izveidot “Shortcut” par starptautiska mēroga produktu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un koncerna “TeliaSonera” meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%). 2015.gadā “Lattelecom” grupa apgrozīja 191 miljonu eiro, bet nopelnīja 32 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nav tādas TeliaSonera. Viņi jau pirms vairākiem mainīja nosaukumu uz Telia Company.

Draugiem Facebook Twitter Google+