Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

“Lattelecom” jaunajā platformā “Shortcut” investēs divus miljonus eiro (2)

Latvijas interneta un televīzijas uzņēmuma "Lattelecom" jaunās izklaides platformas "Shortcut", kas piedāvā seriālu, filmu, TV kanālu satura apvienojumu un ekskluzīvas tiešraides, prezentācijas pasākums.Latvijas interneta un televīzijas uzņēmuma "Lattelecom" jaunās izklaides platformas "Shortcut", kas piedāvā seriālu, filmu, TV kanālu satura apvienojumu un ekskluzīvas tiešraides, prezentācijas pasākums.

Foto - LETA

Latvijas interneta un televīzijas uzņēmums “Lattelecom” jaunajā izklaides platformā “Shortcut”, kas piedāvā seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī tiešraides, divu gadu laikā gan tehnoloģijās, gan saturā plānojis ieguldīt divus miljonus eiro, informēja uzņēmuma korporatīvās attīstības dienesta direktore Kerli Gabriloviča.

“Shortcut” lietotājiem būs iespēja skatīties seriālus, filmas, multfilmas, ekskluzīvas tiešraides un 50 pasaules top TV kanālus visā Latvijā neatkarīgi no interneta pieslēguma veida. Platformas piedāvājumā būs atrodamas arī jaunākās filmas, kas vēl nesen demonstrētas kinoteātros.

“Shortcut” TV kanāli pieejami oriģinālvalodā, kā arī ar tulkojumu latviešu un krievu valodā. Savukārt viss bērniem domātais saturs ir ierunāts latviešu valodā, šodien platformas prezentācijas pasākumā skaidroja Gabriloviča.

Patlaban “Shortcut” pieejams populārākajās iekārtās – mobilajās ierīcēs, planšetēs, datoros, “iOS”, “Android”, “Apple TV” un drīzā nākotnē arī “Smart” TV aplikācijā, “Android TV”, “Chromecast” un spēļu konsolēs.

Šogad ar “360TV Positivus Shortcut” platformu no 15. līdz 17.jūlijam tiks piedāvātas tiešraides no Salacgrīvas vairāk nekā divdesmit stundu garumā.

Ššogad Latvijā pirmo reizi notiks pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms 1. un 2.oktobrī Biķerniekos. “Shortcut” platformā varēs vērot arī visus šīssezonas čempionāta posmus.

“Shortcut TV” maksās sešus eiro, “Shortcut Films” – sešus eiro, bet “Shortcut TV+Films” – 10 eiro, “Shortcut Premiere” – 3,60 eiro par filmu.

Nākotnē “Lattelecom” kā inovatīvu tehnoloģiju ieviesējiem mērķis esot izveidot “Shortcut” par starptautiska mēroga produktu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un koncerna “TeliaSonera” meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%). 2015.gadā “Lattelecom” grupa apgrozīja 191 miljonu eiro, bet nopelnīja 32 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nav tādas TeliaSonera. Viņi jau pirms vairākiem mainīja nosaukumu uz Telia Company.

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+