×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
20. aprīlis, 2018
Drukāt

“Lattelecom” paaugstinās televīzijas abonēšanas maksu (12)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Telekomunikācijas uzņēmums “Lattelecom” no 1.maija paaugstinās virszemes televīzijas abonēšanas maksu, informēja “Lattelecom” sabiedrisko attiecību vecākā projektu vadītāja Lāsma Trofimova.

Virszemes televīzijas abonēšanas maksa tiks palielināta līdz 11,89 eiro līdzšinējo 9,90 eiro vietā.

Trofimova skaidroja, ka palielinās skatītāju pieprasījums pēc augstvērtīga un kvalitatīva pasaules un vietējā televīzijas satura, taču pieaug arī Latvijas un pasaules televīzijas satura veidošanas un iepirkšanas izmaksas, kā arī virszemes televīzijas uzturēšana un nodrošināšana kļūst arvien dārgāka un sarežģītāka.

“Mums ir būtiski televīzijas skatītājiem nodrošināt kvalitatīvu piedāvājumu ne tikai šodien, bet arī turpmāk, tādēļ ir nācies pārskatīt esošo virszemes televīzijas abonēšanas maksu,” papildināja Trofimova.

Trofimova aicināja klientus apsvērt iespēju izmēģināt “Lattelecom” lietotni “Shortcut”, kura ikmēneša maksa ir 9,99 eiro. Lietotne piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu, kā arī vairāk nekā 50 televīzijas kanālus ar ieraksta, arhīva un citām papildiespējām. Savukārt virszemes televīzijas lietotājiem “Lattelecom” piedāvā iespēju 30 dienas bez maksas izmēģināt “Shortcut Films +” televīziju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Lattelecom” konsolidētais apgrozījums pērn bija 195,67 miljoni eiro, kas ir par 1,1% jeb 2,4 miljoniem eiro vairāk nekā 2016.gadā, savukārt tā konsolidētā peļņa palielinājās par 26,4% jeb 8,5 miljoniem eiro, sasniedzot 40,7 miljonus eiro.

“Lattelecom” grupā ir uzņēmumi “Lattelecom”, “Lattelecom BPO”, “Citrus Solutions”, “Lattelecom Technology”, “Media 360” un “Baltijas Datoru akadēmija”. “Lattelecom” pieder 23% SIA “Latvijas Mobilais Telefons” daļu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam “Telia Company” meitas uzņēmumam “Tilts Communications” (49%).

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Tamlīdzīgus iemeslus, kāpēc NEVAJADZĒTU paaugstināt maksu, var uzrakstīt arī “pakalpojuma pircēji”.

 2. Peļņa milijonos,bet vēl vajag

 3. kapec nevar iegadaties atseviski LNT;LTV-1;LTV-2 LTV-3 jo vecakiem cilvekiem ta jau gruti izdzivot un viniem tie Krievijas kanali neinterese

  • Man interesē Krievijas kanāli- starp propogandas kanāliem ir simtiem tulkoti interesanti kanāli par ģeogrāfiju, vēsturi, kulināriju, sportu u.t.t. Latvijas kanāli ar saviem lētajiem un trulajiem seriāliem stipri atpaliek.

 4. Laikam neiznāk jahtai!!!

 5. Beztermiņā ir 9.90,bet parastā abonēšana 10.50.

 6. Bet pensijas tā nemaz nepieliek. Es tv tik pat kā neskatos,tik mana vecā mammīte

 7. Bet pensijas tā nemaz nepieliek. Es TV tik pat kā neskatos, tik mana vecā mammīte

 8. Novevojusi informācija nav nekāds 9,90,bet gan 10,50€.

 9. Vai uztveršanas iespējas laukos arī uzlabosiet? Pagaidām pat tos 9,9 eiro nav, par ko maksāt. Ik pa laikam ekrānā laipns lūgums ciparu pasaulē un tornis kā mūžīgā glezna. Bet “speciālisti” uz jautājumiem skaidro – varbūt tas, varbūt šitas . . .

  • Skatos tikai svētdienās un otrdienās romantiskās filmas. Politika kā netīrs pirmsvēlēšanu šovs. Un par to visu 10.- 12.-Eur???

Draugiem Facebook Twitter Google+