×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. janvāris, 2014
Drukāt

“Lattelecom”: Rindas veidojas, jo klienti pirkumus veic pēdējā brīdī

LETALETA

Telekomunikāciju kompānija “Lattelecom” gaidāmās pārmaiņas nozarē ir izvērtējusi un sagatavojusies tām, uzsverot, ka rindas kompānijas klientu apkalpošanas centros veidojas, jo klienti pirkumu iegādi atlikuši uz pēdējo brīdi.

“Lattelecom” ir veicis rūpīgu klientu intereses aprēķinu, kur ņemts vērā fakts, ka kanāli TV3 un LNT atstās bezmaksas apraidi, kā arī “Baltcom TV” lēmums daļai savu klientu pārtraukt analogās televīzijas apraidi, biznesa portālam “Nozare.lv” paskaidroja “Lattelecom” Privāto klientu daļas direktore Elīna Abika.

“Ņemot vērā pieaugošo klientu interesi, ar gala iekārtu piegādātājiem vairakkārt pārskatījām piegāžu apmērus un termiņus, cenšoties maksimāli klientus nodrošināt ar nepieciešamajām iekārtām,” norādīja Abika un izteica nožēlu, ka tagad cilvēkiem jāstāv rindās, jo TV pakalpojumu iegāde atlikta uz pēdējo brīdi.

Kā jau ziņots, “Lattelecom” līdz šodienai piedāvāja akciju iegādāties virszemes televīziju par 4,36 latiem, kas ietver arī visas tematiskās kanālu pakas uz gadu par brīvu. “Lattelecom” klientu centra darbinieks “Nozare.lv” apgalvoja, ka šī iemesla dēļ rindām jau rītdien vajadzētu beigties.

Apmeklējot divus “Lattelecom” klientu centrus Rīgas centrā, tika novērotas cilvēku rindas. Klātesošie sūdzējās, ka līdz pakalpojuma saņemšanas brīdim nereti nākoties gaidīt pat stundu.

Kā ziņots, 2012.gadā notika MTG un LNT apvienošanās. Konkurences padome (KP) atļāva MTG iegādāties LNT, izvirzot vairākus noteikumus, kas tās ieskatā novērš iespējamo kaitējumu konkurencei. Turklāt KP patur tiesības līdz 2017.gada beigām likt apvienošanās dalībniekiem daļu savu aktīvu pārdot.

Viens no KP nosacījumiem bija, ka apvienošanās gadījumā programmām TV3 un LNT jābūt pieejamām bezmaksas apraidē vismaz līdz 2013.gada 31.decembrim. Šis nosacījums ir ievērots. Taču šo kanālu no 2014.gada bezmaksas apraidē vairs nebūs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+