×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

“Lattelecom” šefs Gulbis pērn algā saņem 392 000 eiro (8)

gulbis

Latvijas elektronisko sakaru sniedzēja “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis pagājušajā gadā algā saņēmis 392 tūkstošus eiro, kas ir par 5,5% mazāk nekā 2013.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2014.gadu.

Gulbja ienākumus pērn papildināja arī 1792 eiro apdrošināšanas atlīdzība no risku apdrošināšanas sabiedrības “BTA”, 3249 eiro pabalsts no Rīgas Starptautiskās skolas, 1096 maksājumi no Lauku atbalsta dienesta un 137 eiro pabalsts no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Deklarācija liecina, ka Gulbim pagājušā gada beigās bezskaidras naudas uzkrājumos kopumā bija 77,4 tūkstoši eiro un 107 Lielbritānijas mārciņas, savukārt skaidras naudas uzkrājumu, kas pārsniegtu 20 minimālās mēnešalgas, viņam nebija.

“Lattelecom” valdes priekšsēdētājs pērn veicis deviņus darījumus, kuru summa pārsniedz 20 minimālās mēnešalgas, tostarp izsniedzis aizdevumu 60 tūkstošu eiro apmērā, dāvinājis – 20 tūkstošus eiro, kā arī atmaksājis aizdevumu 46 tūkstošu eiro apmērā.

Viņa izsniegto aizdevumu apmērs pagājušā gada beigās bija 538,7 tūkstoši eiro, bet parādsaistības – 12,7 tūkstoši eiro.

Atbilstoši deklarācijai Gulbja valdījumā ir 2014.gada automašīna “Audi Q5” un dzīvoklis Rīgā. Tāpat viņam pieder 446 tūkstošu eiro vērtas akcijas “JDKML”.

Gulbis “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs ir no 2008.gada maija, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamā informācija.

“Lattelecom” piedāvā integrētus elektronisko sakaru un informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus, nodrošina datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Skandināvijas koncernam “Telia Sonera” patlaban pastarpināti pieder 49% ” Lattelecom” daļu, bet Latvijas valstij – 51%.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vēl tikai jāapliek ar progresīvo ienākuma nodokli,kā ES pieņemts!

  2. Ir vērts pārdot TV pakas ar Kremļa propagandu. Godavārds ir vērts. Taču .. ziniet… Ķīnā ir miljardieri!

  3. Civilās aviācijas pilots mēnesī par savu smago un atbildīgo darbu saņem 10 000 Eiro un gada tas būtu 120 000 Eiro . Iznāk , ka cilvēkam , kurš ielikts par menedžeru valsts akciju sabiedrībā darbs ir divas reizes sarežģītāks , atbildīgāks un bīstamāks , kā civilās aviācijas pilotam , kurš katru dienu veic vismaz divus reisus ar 180 – 250 pasažieriem uz lidmasīnas borta . Mēs strīdamies par Latvijas valsts prezidenta kandidatūrām , bet pēc atalgojumiem var novērtēt amata svarīgumu , jo atalgojums ir valsts , vai privātā darba devēja attieksme pret darba veicēju . Valsts Prezidents menesī atalgojumā saņem ap 4000 Eiro . Tātad Lattelecom vadītājs ir desmit reižu vērtīgāks un svarīgāks par Latvijas valsts Prezidentu ! Bet jādomā , ja direktors vispār neierastos darbā , to pat neviens nepamanītu un ticiet man , darbs un peļņa uzņēmumam neapstātos ! Darbinieki nez vai saņem vairāk par 500 – 700 eiro . Un taču dzīvo ! 40 000 Eiro un 700 Eiro mēnesī . 🙂

  4. Nabaga Gulbis… Cik viņam grūti… Kā viņš var izdzīvot ar tādu aldziņu?!?!?

  5. no kurienes tik liela VIDĒJĀ alga valstī!!? Darba darītāji tādu naudu algā nesaņem, pensionāri jau sen ir nabagi un 2 reizes gadā pensiju pat negatavojas indeksēt, skolotājus kā pēdējos ubagus tikai katru gadu BARO ar nekaunīgiem vārdiem un solījumiem!?? Jaunā IZM MINISTRE TĀDA PATI NEKAUŅA!??? KO šie cilvēki TĀDU savā darbā strādā, ja viņu darba augļus NEREDZAM, tikai pa kluso pieliek algas??? VAI TAD VIŅI NAV VALSTS SEKTORA DARBINIEKI?????????? LŪK KĀ JĀMĀK IZLAUPĪT VALSTS!!! BRAVO!!!

    • Visas nozares ir vienlidzigas.Ari lauksaimnieciba,tas pats.Tiklidz paradas Eiropas nauda,ta pieaug konsultantu armija,kas to censas izmantot sava laba.

Draugiem Facebook Twitter Google+