×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

“Lattelecom” un MTG vienojas par TV3 retranslēšanu “Lattelecom” interaktīvajā televīzijā (2)

lattelecom

Mediju koncerns MTG un telekomunikāciju operators “Lattelecom” vienojušies par kanāla TV3 retranslēšanu “Lattelecom” interaktīvajā televīzijā, aģentūrai BNS pavēstīja kompāniju pārstāvji.

“Lattelecom” interaktīvajā televīzijā kanāls TV3 atkal pieejams no trešdienas.

“Puses ir apmierinātas ar faktu, ka izdevies panākt ilgtermiņa vienošanos, un kanāla TV3 pieejamība “Lattelecom” interaktīvās televīzijas lietotājiem bijusi ierobežota tikai mazliet vairāk nekā divus mēnešus,” atzīmēja kompāniju pārstāvji, piebilstot, ka līguma nosacījumi ir konfidenciāli un publiski netiek komentēti.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2014.gada 2.aprīlī tika pārtraukta kanāla TV3 retranslēšana “Lattelecom” interaktīvās televīzijas platformā, jo kompānijas nespēja vienoties par abpusēji pieņemamiem līguma nosacījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Smalki mūsdienīga attieksme pret klientu, Lattelecom nav spējīgs mainīties, uzvedas vairāk kā noteicējs, nevis pakalpojuma sniedzējs.

    “kanāla TV3 pieejamība “Lattelecom” interaktīvās televīzijas lietotājiem bijusi ierobežota tikai mazliet vairāk nekā divus mēnešus.”

    Uzsvars uz — kropla pakalpojuma nodrošināšana “tikai” 2 mēnešus, oi, kāds sīkums. Tikmēr kā bija ar samaksas prasīšanu un saņemšanu, vai vismaz solījumu, kas neizpildīti, došanu?

    • Nepaklausīgais dēls Atbildēt

      TV3 vietā tika ielikts cits kanāls ar līdzvērtīgu (daudzuprāt – krietni kvalitatīvāku) saturu, kā arī piedāvātas filmas videonomā bez maksas. Tieši tāda attieksme pret klientu – nevis aiz pieraduma, ka tv3 vienmēr ir jāgrab fonā, piekrist visādiem nepamatotiem cenu kāpumiem par kanālu ar tikai 10% oriģinālraidījumu (un 20+% reklāmu) ēterā, bet gan parādīt, ka “tur, ārā” ir čupām laba satura un nav sevi jāzombē ar tiem mēsliem, ko rāda TV3.

Draugiem Facebook Twitter Google+