Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. decembris, 2013
Drukāt

“Lattelecom” WiFi lietotāju skaits mēnesī sasniedzis 57 tūkstošus

Foto-LETAFoto-LETA

Uzlīme pirmajā elektrovilciena sastāvā maršrutā Rīga - Dubulti, kurā ikvienam pasažierim bez maksas ir pieejams bezvadu internets.

Astoņu mēnešu laikā, kopš uzņēmums “Lattelecom” publiskās vietās nodrošina bezvadu internetu bez maksas, unikālo lietotāju skaits mēnesī ir pieaudzis līdz 57 tūkstošiem, aģentūru LETA informēja “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Saskaņā ar uzņēmuma apkopoto informāciju ik mēnesi bezmaksas WiFi lietotāju skaits palielinās vidēji par 3000 un atkārtoti tīklam pieslēdzas gandrīz puse unikālo lietotāju, izmantojot bezvadu interneta piekļuves punktus visā Latvijā. Vairākkārt bezvadu internetam publiskajās vietās pieslēdzas 53% lietotāju mēnesī. Visvairāk bezmaksas WiFi pieslēdzas Rīgā – 53% lietotāju, Latgalē un Kurzemē tādu novembrī bijuši 11%.

Līdz šim “Lattelecom” jau ir atvēris vairāk nekā 3254 bezmaksas WiFi punktus, ietilpst gan vairāk nekā 2600 publiskie Lattelecom-free bezvadu interneta punkti. Vairāki bezvadu interneta punkti atklāti sadarbībā ar dažādiem uzņēmumiem, piemēram, “Statoil”, “Nordea”, “Atlētika”, SEB un DNB. “Lattelecom” plāno nākamgad atklāt vēl 1000 bezmaksas WiFi punktu visā Latvijā. Paredzēts, ka līdz 2014. gada otrai pusei publiskā bezmaksas WiFi lietotāju skaits varētu sasniegt 100 000 unikālo lietotāju. Lai īstenotu ieceres, uzņēmums nākamgad plāno aktīvāk sadarboties ar pašvaldībām.

“Lattelecom” Interneta un balss biznesa daļas direktors Edgars Strods norāda, ka uzņēmuma mērķis bija nodrošināt bezmaksas interneta platformu publiskās teritorijās visā Latvijā, lai viedierīču lietotājiem piekļuvi informācijai padarītu vēl ērtāku un arī lētāku. “Tāpēc būtiskākais bija iedzīvotāju paradumu maiņa mobilajās ierīcēs un tradicionālā priekšstata kliedēšana, ka WiFi pieejams tikai par maksu,” pauž Strods.

Patlaban WiFi punktu saraksts ir pieejams mājaslapās “www.WiFi.lv” un “www.1188.lv”, kur atsevišķi izdalīti bezmaksas punkti. Katrs punkts sniedz tādu interneta ātrumu, kas ļaus lejupielādēt attēlus, fotoattēlus, filmas un citus failus bez ierobežojumiem

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (1)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+