Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

“Latvenergo” klienti savu “Elektrum” produktu varēs izvēlēties līdz decembra beigām

Foto - LETAFoto - LETA

VAS “Latvenergo” klienti savu “Elektrum” produktu varēs izvēlēties līdz pat decembra beigām, informē uzņēmumā.

Kompānijā skaidro, ka Latvijā elektroenerģijas tirgus pilnībā tiks atvērts 2015. gada 1. janvārī. Tas nozīmē, ka lietotājiem savs tirgotājs, ar kuru uzsākt līgumattiecības no janvāra, ir jāizvēlas līdz 15. decembrim. Izvēlēties elektroenerģijas tirgotāju un to mainīt klienti varēs arī turpmāk – izvēli izdarot līdz mēneša 15. datumam, jaunās līgumattiecības stāsies spēkā no nākamā mēneša pirmā datuma.

Taču, ja līdzšinējie “Latvenergo” klienti ir nolēmuši turpināt sadarbību arī nākamajā gadā, tad, ņemot vērā klientu intereses noturību, “Elektrum” produktus būs iespējams izvēlēties un apstiprināt līdz pat decembra beigām.

Ja klients vēlas apstiprināt kādu no “Elektrum” piedāvājumiem, tad visērtāk to ir izdarīt klientu pašapkalpošanās portālā “www.e-latvenergo.lv”. Šeit iespējams arī pielāgot piedāvājumu klienta vēlmēm – piemēram, izmainīt izlīdzinātā maksājuma summu vai norēķina metodi.

Apstiprināt savu produkta izvēli iespējams arī e-pastā “klientu.serviss@latvenergo.lv” vai nosūtot apstiprinājumu SMS īsziņā atbilstoši norādēm izsūtītajā piedāvājumā. “Latvenergo” klienti šo izvēli var veikt līdz pat decembra beigām.

Mājsaimniecībām, kuru mēneša elektroenerģijas patēriņš ir līdz 200 kilovatstundām (kWh), ir nosūtīti “Elektrum Universālā” produkta piedāvājumi, kuri paredz turpmākos norēķinus ar izlīdzinātā maksājuma metodi. Tāpēc katrā piedāvājumā pievienota arī maksājuma kartīte ar ikmēneša maksājuma summu. Ja klients piekrīt piedāvājumam, viņam šobrīd nav nepieciešams zvanīt, lai apstiprinātu savu izvēli. Piekrītot nosūtītajam piedāvājumam, februārī, norēķinoties par janvārī patērēto elektroenerģiju, maksājums ir jāveic tādā apmērā, kādā tas ir norādīts. Tādējādi līgums stāsies spēkā automātiski.

Savukārt tie klienti, kuru elektroenerģijas patēriņš ir virs 200 kWh un kuri neko neizvēlēsies, arī bez elektroenerģijas nepaliks – to arī pēc 1. janvāra AS “Latvenergo” nodrošinās ar “Elektrum Universālā” nosacījumiem. Informāciju par mēneša maksājumu summu un norēķinu iespējām uzņēmums nosūtīs janvārī.

Universālais produkts ir drošības garants jebkurai mājsaimniecībai, jo tirgotājs garantē fiksētu elektroenerģijas cenu 12 mēnešiem. Tas ir piedāvājums, kas nodrošina gan elektrību par ekonomiski pamatotu cenu, gan arī izvēles brīvību, jo klients jebkurā brīdī var izvēlēties citu produktu vai tirgotāju, klāsta “Latvenergo”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+