Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

LATVIABEERFEST 2014 23.–25. maijā Vērmanes dārzā


PROGRAMMA


23. maijā


11.00 – 13.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

13.00 – 14.00 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

14.00 – 16.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

16.00 – 16.45 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

16.45 – 17.00 Ceremonijorķestris ar Galveno alus mucu

17.00 – 18.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla atklāšana

18.00 – 18.45 “TVNET” skatuve – “EMBURGAS ZĒNI”

18.45 –19.00 “TVNET” skatuve – Viktorīna “Meklējam alus vēsturnieku”

19.00 –20.00 “TVNET” skatuve – “EMBURGAS ZĒNI”

20.00 – 21.00 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

21.00 – 22.00 “LIVE RIGA” skatuve – “FORTE”

22.00 – 23.00 “LIVE RIGA” skatuve – Dj E.E.Edžiņš

23.00 – 1.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

24. maijā


10.00 – 12.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

12.00 – 13.00 “LIVE RIGA” skatuve – “THE QUINTERS”

12.00 – 13.00 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

13.00 – 14.00 “LEDempire” skatuve – Kristīne Timermane & Gatis Ivans

14.00 – 14.30 “LIVE RIGA” skatuve – “Alus fanu virves vilkšana”

14.00 – 14.30 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

14.30 – 15.30 “LIVE RIGA” skatuve – “SESTĀ JŪDZE”

15.30 – 16.00 “LIVE RIGA” skatuve – Austrijas pūtēju orķestris

16.00 – 17.00 “TVNET” skatuve – Normunds Jakušonoks

17.00 – 18.00 “LIVE RIGA” skatuve – MISTERS “Latviabeerfest 2014”

18.00 – 18.30 “LIVE RIGA” skatuve – Ielu vingrotāji «TEAM LIMITLESS»

18.30 – 19.30 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

19.00 – 20.00 “LEDempire” skatuve – “TWINS PEEK”

20.00 – 21.00 “LEDempire” skatuve – “BLOODY HEELS”

21.00 – 22.00 “LIVE RIGA” skatuve – Miks Dukurs

22.00 – 23.00 “LIVE RIGA” skatuve – “FLAME & THE ROLLTONES”

21.00 – 23.00 “LEDempire” skatuve – Dj E.E.Edžiņš

23.00 – 1.00 “LEDempire” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

25. maijā


10.00 – 11.00 “LIVE RIGA” skatuve – Festivāla noskaņas mūzika

11.00 – 12.00 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

12.00 – 13.00 “LIVE RIGA” skatuve – “RIKARDIONS”

13.00 – 14.00 “TVNET” skatuve – Nepieradinātā folka orķestris

13.00 – 14.00 “LEDempire” skatuve – “ECHO”

14.00 – 15.00 “LEDempire” skatuve – “DUST DEVIL DRIVE”

14.00 – 15.00 “TVNET” skatuve – “PIRMAIS KURSS”

15.00 – 16.00 “LIVE RIGA” skatuve – MIS “Latviabeerfest 2014”

16.00 – 16.20 “LEDempire” skatuve – Festivāla noslēguma apbalvošana

16.00 – 17.00 “TVNET” skatuve – Mārtiņš Balodis

17.00 – 18.30 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

19.00 – 20.00 “LIVE RIGA” skatuve – Gunārs Meijers

19.00 – 20.00 “INBOX.LV” skatuve – Andris Polis

20.00 – 21.30 “LIVE RIGA” skatuve – “OTRA PUSE”

21.30 – 23.00 “LIVE RIGA” skatuve – Dj E.E.Edžiņš

***

Katru dienu – konkursi, sacensības un viktorīnas.

Aktivitātes bērniem – “Twister” radošā pilsēta.

alus_karte

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+