Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
9. decembris, 2013
Drukāt

“Latvian Voices” paraksta līgumu ar ierakstu kompāniju “Universal”

Foto - LetaFoto - Leta

Iepriekšējās Pasaules koru olimpiādes laureātes - vokālās grupsa "Latvian Voices" dalībnieces piedalās pasākumā "Sing Rīga 2014" jeb gads līdz Pasaules koru olimpiādei radoši informatīvajā telpā "Esplanāde 2014".

Vokālā grupa “Latvian Voices” un vācu “a cappella” grupa “Viva Voce” šī gada rudenī parakstījušas līgumu ar izdevniecību “Universal”, aģentūru LETA informēja “Latvian Voices” mākslinieciskā vadītāja Laura Jēkabsone.

Abas grupas 2014. gadā izdos kopīgu albumu “Zeit der Wunder” (“Brīnumu laiks”) sadarbībā ar komponistu un producentu Rolfu Cukovski.

Albumā būs iekļauta dažādu kultūru un valodu satikšanās “a cappella” kompozīcijās, kas rakstītas īpaši “Latvian Voices” un “Viva Voce” sastāvam. Šis projekts veidos muzikālu stāstu par cilvēku, sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī atspoguļos Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

“Latvian Voices” tautas mūzikas dziedāšanas tradīcijas, klasiskā pieeja “a cappella” žanram kopā ar “Viva Voce” ritmiskumu un enerģiju populārās mūzikas interpretācijās veidos unikālu muzikālo savienību.

Ieraksti norisināsies 2014. gada janvārī Rīgā.

Pievienot komentāru

"Melānijas hronikas" pirmizrāde Krievijā - pārpildītā zālē (5)Pilnā skatītāju zālē pirmizrādi Krievijā vakar piedzīvojusi režisora Viestura Kairiša filma "Melānijas hronika", ar kuru tika atklāts Baltijas valstu kinofestivāls Sanktpēterburgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+