Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
21. decembris, 2016
Drukāt

Latvieši apzog zviedrus: uz prāmja aiztur divus garnadžus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Prāmis "Tallink" Rīgas Pasažieru ostā.

Vakar, 20. decembrī, Valsts policijai (VP) sadarbojoties ar kolēģiem no Zviedrijas policijas un Latvijas Valsts robežsardzi, Rīgas ostā izdevās aizturēt divus Latvijas valstspiederīgos ar zagtām mantām. Aizturēšanas brīdī atsavināts ievērojams daudzums juvelierizstrādājumu, datortehniskas un fototehnikas, kas zagta Zviedrijā, informēja VP pārstāve Gita Gžibovska.

20. decembrī VP Starptautiskās sadarbības birojs saņēma informāciju, ka uz “Tallink” prāmja, ceļā no Zviedrijas un Latviju, atrodas divi Latvijas valstspiederīgie, kuri, iespējams, pārved zagtas mantas.

Policisti un Valsts robežsardzes darbinieki devās uz Rīgas ostu, kur sadarbībā ar “Tallink” apsardzi prāmja ierašanās brīdī aizturēja abus aizdomās turētos. 1973. un 1983. gadā dzimušie vīrieši tika nogādāti policijas iecirknī. Aizturēšanas brīdī atsavināti divi koferi ar juvelierizstrādājumiem, datortehniku un fototehniku. Zviedrijā saistībā ar notikušo jau iepriekš tika uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Aizturētie jau vairākas reizes nonākuši arī Latvijas policijas redzeslokā par zādzībām, zādzībām ar iekļūšanu un ar narkotisko vielu apriti saistītiem noziegumiem.

Abi vīrieši šobrīd atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Virsraksts tāds slidens. Ja pirms katras kriminālziņas uzsvērs noziedznieku un cietušo tautību daudzskaitlī…

  2. beidziet apmelot LATVIEŠUS !!! Atbildēt

    ja raksta “valstspiederīgos”, tad jau lat-vi-jieši !

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+