×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Latvieši ar airu laivu šķērsojuši Atlantijas okeānu un nokļuvuši Brazīlijā (4)

Foto Sandijs Semjonovs/FacebookFoto Sandijs Semjonovs/Facebook

Divi Latvijas iedzīvotāji ar airu laivu beidzot šķērsojuši Atlantijas okeānu un nokļuvuši Brazīlijā, liecina žurnālista Sandija Semjonova ieraksts viņa “Facebook” profilā.

Ceļš uz Brazīlijas pilsētu Riodežaneiro sākās pirms pieciem mēnešiem, un abu latviešu mērķis bija šajā pilsētā nokļūt uz olimpiskajām spēlēm, kas norisinājās augusta pirmajā pusē. Sākotnējais plāns bija distanci veikt 90 dienās. Tomēr dažādu apstākļu dēļ viņiem tas neizdevās, un krastā viņi izkāpuši šajā nedēļā – nedēļu pēc paralimpisko spēļu noslēguma.

Ceļš ar laivu uz Brazīliju sākās no Āfrikas dienvidiem, Namībijas. Jau pašā ceļojuma sākumā ne vienmēr laikapstākļi bija labvēlīgi veiksmīgai airēšanai okeānā, un arī visu turpmāko ceļojumu tie veicināja atpalikšanu no grafika. Pat ceļojuma pēdējās dienās, 20.septembrī, piedzīvojumu meklētājiem nācās diennakti nogaidīt, lai rimtos pretvējš un būtu iespēja nokļūt krastā.

Šis nav bijis vienīgais izaicinājums, kāds ir īstenots. Viens no projekta dalībniekiem – Kārlis – 2014.gada februārī kopā ar vēl trim entuziastiem ar velosipēdiem izbrauca no Rīgas un 17 dienās nokļuva līdz Sočiem, kur norisinājās Ziemas olimpiskās spēles.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vispār jau Latvijas sabiedrības, it īpaši sensāciju kāro žurnalistu, atbalsts puišu pasākumam bija trūcīgs un tagad ar visu komentatoru uzvedība cūcīga. Tas tomēr nav brauciens uz Roņu salu.

    • Tev kāds labums no tā, mutes brūķētāj? Es uz vienu kāju varētu aplēkt apkart Gaiziņu kalnam un tas būtu tikpat liels cilvēces “sasniegums”.

  2. To enerģiju varēja produktīvāk izmantot sakārtojot kādu savas valsts stūrīti.

  3. Uzrakstīts nihilistiski: kādi tur iedzīvotāji…viens no viņiem, Kārlis…Kāpēc vispār bija jāķēpājas, MĒĢINOT kaut ko pateikt, ja tik attāli-garāmejoši-sīki fakti priekš Dižās Reportieres?

Draugiem Facebook Twitter Google+