Pasaulē

Latvieši par Trampa uzvaru: jāierauj burkānu sula! 16

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Sociālie tīkli trešdienas rītā saprotamu iemeslu dēļ pilni ar ASV vēlēšanu rezultātu vērtējumiem. Bez komentāriem, tikai citāti:

Vēsturnieks Guntis Zemītis: “Trampa fenomens ir tajā, uz kuru virzās arī LV izglītības sistēma. Jaunatne nelasa, nespēj uztvert garu tekstu, zinātnieki raksta paši sev.”

Žurnāliste Sandra Veinberga: “Līdz nāvei izklaidētā ASV publika nobalsojusi kā pircēji. Pārdevējs solīja un pircēji ticēja. Kampaņa beigusies, bet uzvarētāju nebūs arī ASV.”

Žurnāliste Evija Unama: “Lieliski, apgalvojums, ka jebkurš idiots var kļūt par ASV prezidentu ieguvis reālus apveidus! :)) Labs motivators..”

Ekonomists Ojārs Kehris: “‏Trampa pirmā runa pēc ievēlēšanas laba un dod cerības Amerikai un iespējams pasaulei. Šķiet saprot vēlēšanu un darba atšķirību.”

Katoļu priesteris Ilmārs Tolstovs: “‏Pēc Brexit seko ASV. Tas norāda uz liberālisma atplūdiem un konservatīvo vērtību nostiprināšanos vienkāršu cilvēku vidū.”

Sporta žurnālists Reinis Ošenieks: “‏11/9 un 9/11 – daudzi amerikāņi uzskata, ka šie datumi ir lielākās ASV traģēdijas. Kurš datums būs ļaunākais?”

Sabiedrisko attiecību konsultante Maija Dulle-Sūniņa: “‏Trampa pirmā uzruna tautai @CNN daudz labāka nekā Vējonim, stājoties prezidenta amatā? pagaidām katastrofa izpalika,varbūt nebūs tik traki:)”

Aktieris Andris Bulis: “Nesaprotu kādēļ visi uztraucas par Trampa triumfu.Lielākajos laikrakstos bija teikts – Trampu atbalsta Čaks Norris un Stīvens Sīgals! Viss!!!”

E-komercijas speciālists Gustavs Kreicbergs: “Brexit, pateicoties Jāņu paģirām, bija vieglāk sagremojams kā Trampa vājprāts.”

Mākslas zintniece Inguna Ģēģere: “Jāierauj burkānu sula uz Trampa kunga veselību.”

Sporta žurnālists Andris Ušackis: “Ik pa simts gadiem proletariāta diktatūra atgriežas. Tikai tagad jau demokrātiskā vēlēšanu formā.”

sintersand: “‏Jūtos kā klaušinieks, kura kungs apprecējis plāna prāta komtesi no pārnovada.”

BT1 mediju koordinatore Inese Libere: “Aiz šausmām par trampismu pat putniņi nenāk ēst. Barotava tukša.”

Poitologs Artis Pabriks: “ASV un Britānija atvēra pandoras lādi – nākamgad franči balsos par le Penu”

Saistītie raksti

Politologs Jurģis Liepnieks: “Tas, ka ASV vēstniecība uzskata par nepieciešamu ietvītot šo 8.00 no rīta lieliski ilustrē situāciju”: US Embassy Riga: “I want to assure you that our partnership will continue to strengthen in the coming years.”

Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks: “Oho. Izskatās, saule ieiet līdz šim maz zināmajā Klauna zvaigznājā. Vispirms Boriss Džonsons, tagad Tramps, gaidām Kaimiņu par premjeru.”

LA.lv