Latvieši rezultatīvi KHL 0

Ar rezultatīvām piespēlēm Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien izcēlušies latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņu pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai, ko vada Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, izbraukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēt Podoļskas “Vitjaz”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Vārti šajā mačā netika gūti ilgu laiku, taču 49.minūtē ripu “Vitjaz” vārtos raidīja Dmitrijs Višņevskis, kuram piespēlēja tieši Karsums ar Daugaviņu.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 51 sekundi, pa to laiku veicot trīs nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvietim viens bloķēts metiens un viens spēka paņēmiens.

Savukārt Daugaviņš šajā cīņā laukumā pabija 16 minūtes un sešas sekundes, raidījumus pa vārtiem neizdarot, taču bloķējot vienu sāncenšu metienu. Tāpat Latvijas uzbrucējs uzvarēja vienā no septiņiem iemetieniem.

Karsums šīs sezonas 23 mačos izcēlies ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kamēr Daugaviņa rēķinā 26 cīņās ir deviņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles, kas viņam ļauj būt otrajam rezultatīvākajam hokejistam komandā.

Daugaviņš rezultatīvs bijis septiņās no pēdējām astoņām cīņām.

Maskavas “Dinamo” izdevies izcīnīt trīs uzvaras pēc kārtas.

Jau vēstīts, ka ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, tādējādi palīdzot viņa pārstāvētajai Ufas “Salavat Julajev” savā laukumā ar 6:2 (2:0, 3:0, 1:2) sagraut līgas pastarīti “Soči”.

Līdz spēles 26.minūtei “Salavat Julajev” komanda bija izvirzījusies vadībā jau ar 4:0, bet piektos vārtus un savus otros mačā 30.minūtē guva Aleksejs Kaigorodovs, kuram rezultatīvi piespēlēja arī Kulda. Trešās trešdaļas sākumā “Salavat Julajev” vienība guva arī savus sestos vārtus, taču turpmāko trīs ar pusi minūšu laikā “Soči” iemeta divas ripas, panākot 2:6, ar šādu pašu rezultātu noslēdzoties visai spēlei.

Šī “Salavat Julajev” bija otrā uzvara pēdējos trīs mačos.

Kulda šoreiz uz ledus pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes, rezultatīvi asistējot komandas piekto vārtu guvumā un bloķējot vienu pretinieka mesto ripu.

Kulda šīs sezonas 13 spēlēs guvis vienus vārtus un iekrājis divas rezultatīvas piespēles.

Ar 53 punktiem 36 cīņās Maskavas “Dinamo” ieņem ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, par punktu atpaliekot no trešajā vietā esošās Somijas vienības Helsinku “Jokerit”, bet par 11 punktiem apsteidzot ceturtajā vietā esošo Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko trenē latvietis Pēteris Skudra.

Tikmēr Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” ar 26 punktiem 27 spēlēs ieņem pēdējo – četrpadsmito – vietu konferencē.

Savukārt Austrumu konferences kopvērtējumā “Salavat Julajev” ar 43 punktiem 27 mačos ieņem piekto vietu, atpaliekot no pirmajā vietā esošās Magņitogorskas “Metallurg” par 16 punktiem. Tikmēr “Soči” komanda ar 27 punktiem 24 spēlēs atrodas Rietumu konferences pirmspēdējā – trīspadsmitajā – vietā, esot priekšā Latvijas vienībai Rīgas “Dinamo” par vienu punktu. Turklāt līgas jaunpienācēja aizvadījusi par trim spēlēm mazāk.