×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Latvieši turpina Ņižņijnovgorodā: Valeiko kļūst par Štālberga palīgu

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Arī nākamajā sezonā “Ņižņij Novgorod” basketbola komandu vadīs divi Latvijas basketbolisti, nesen par galveno treneri ieceltajam Artūram Štālbergam palīgos aicinot Edmundu Valeiko.

“Esmu priecīgs kļūt par daļu no kluba, kurš stāda uzdevumus attīstīt krievu jaunos spēlētājus un kopā ar viņiem izcīnīt lielas uzvaras. Ņižņijnovgorodā ir labi sakārtots darbs ar bērniem un jauniešiem, kas drīzumā nesīs augļus. Vēlos pateikties kluba vadībai un Artūram Štālbergam par piedāvāto iespēju,” kluba mājas lapā citēts Edmunds Valeiko.

Aizvadītajā sezonā Valeiko strādāja par otro treneri Atirau “Barsy” komandā, kura kļuva par Kazahstānas čempionāta uzvarētājiem, sezonas laikā daudz trenējās Latvijā un piedalījās Baltijas basketbola līgas turnīrā.
Pirms tam Valeiko bija BK “Jēkabpils” komandas galvenais treneris, kopā ar jēkabpiliešiem pirms gada izcīnot LBL bronzas medaļas.

Kā zināms, aizvadītajā sezonā “Ņižņij Novgorod” galvenais treneris bija Ainārs Bagatskis, viņa palīgs Artūrs Štālbergs, par fizisko sagatavotību atbildēja Oskars Ernšteins.

Latvijas speciālisti vada arī Ņižņijnovgorodas populārāko sporta veida komandu, hokeja “Torpedo”, kurā galvenais treneris ir Pēteris Skudra, otrais treneris Ģirts Anikpāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+