Latvieši uguņo Šveicē 0

Kaspars Daugaviņš ar divu vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Ženēvā palīdzēja turienes vienībai “Servette” uzveikt “Bern” (4:2), bet divas dienas vēlāk, vēlreiz tiekoties ar šo komandu Bernē, iemeta viesu vienīgo ripu mājinieku vārtos (1:3). Divi vārti arī Ronaldam Ķēniņam “ZSC Lions” mačā pret Rapersvīles “Jona Lakers” (5:0) Cīrihē un piespēles punkts Rapersvīlē (6:3). Elvis Merzļikins, sargājot “Lugano” vārtus pret “Gotteron”, Fribūrā (2:3) atvairīja 19 no 22 pretinieku metieniem, mājas spēlē (1:2) – 24 no 26.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

NHL čempionātā galīgi neveicās Zemgus Girgensona komandai Bufalo “Sabres” – seši zaudējumi sešās spēlēs. Bufalo pret Kolumbusas “Blue Jackets” (1:4) Zemgus laukumā bija 12:12 minūtes, vienreiz meta uz vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-2), Čikāgā pret “Blackhawks” (1:2) viņam 15:36 minūtēs atkal viens metiens, četri spēka paņēmieni, pirmais divminūšu noraidījums NHL karjerā un neitrāla lietderība. Pirmo uzvaru “Sabres” centīsies gūt šodien mājas spēlē pret Minesotas “Wild”.