Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Latviešu “AirDog” atzīts par labāko robotu prestižajā izstādē CES 2015 (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas no 6.-9. janvārim piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē CES 2015 ASV, ar savu unikālo bezpilota lidaparātu “AirDog” atzīts par labāko CES 2015 robotu un ieguvis otro vietu “Best of Ces Awards 2015” balsojumā, informē uzņēmumā.

“Tagad “AirDog” oficiāli ir labākais drons, un tas ir liels sasniegums mums visiem. Paldies visiem par atbalstu mājās un šeit Lasvegasā,” saka “AirDog” idejas autors Edgars Rozentāls.

“AirDog” ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka visa “Airdog” komanda, kas piedalās preštižajā izstādē, ir no Latvijas, kā arī atraktīvais izstādes stends ir izstrādāts Latvijā, un to veica uzņēmums “Mindworks Ramps”.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Las Vegasā (ASV) un kurā šogad piedalās nepilni 4000 dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz 7000 masu mediju pārstāvju. Plašāku informāciju par CES 2015 izstādi var aplūkot šeit.

SIA “Helico Aerospace Industries” apvieno inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komandu, kurus vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. dazhreiz ir neaptverami, cik aatri ir iespeejams kljuut veiksmiigam muusdienaas ….

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+