Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
9. janvāris, 2015
Drukāt

Latviešu “AirDog” atzīts par labāko robotu prestižajā izstādē CES 2015 (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas no 6.-9. janvārim piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē CES 2015 ASV, ar savu unikālo bezpilota lidaparātu “AirDog” atzīts par labāko CES 2015 robotu un ieguvis otro vietu “Best of Ces Awards 2015” balsojumā, informē uzņēmumā.

“Tagad “AirDog” oficiāli ir labākais drons, un tas ir liels sasniegums mums visiem. Paldies visiem par atbalstu mājās un šeit Lasvegasā,” saka “AirDog” idejas autors Edgars Rozentāls.

“AirDog” ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka visa “Airdog” komanda, kas piedalās preštižajā izstādē, ir no Latvijas, kā arī atraktīvais izstādes stends ir izstrādāts Latvijā, un to veica uzņēmums “Mindworks Ramps”.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Las Vegasā (ASV) un kurā šogad piedalās nepilni 4000 dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz 7000 masu mediju pārstāvju. Plašāku informāciju par CES 2015 izstādi var aplūkot šeit.

SIA “Helico Aerospace Industries” apvieno inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komandu, kurus vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. Uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. dazhreiz ir neaptverami, cik aatri ir iespeejams kljuut veiksmiigam muusdienaas ….

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+