×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Latviešu astroloģes radīta aplikācija aprēķina bērna ieņemšanai labvēlīgu laiku, horoskopu un dzimumu (13)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Astroloģe Agnese Fūrmane izveidojusi veiksmīgu aplikāciju AstroSecret.net, kuru var ielādēt mobilajā tālrunī, lai noteiktu veiksmīgākos datumus kļūšanai par vecākiem.

“Mana ģimene bija ar plašām interesēm, kas iesniedzās pārpasaulīgajā. No mazām dienām augu, zinādama, ka kaut kas tur ir, aiz tās realitātes strīpas,” atceras Agnese. Bērnībā lasīju vecās, miera laiku horoskopu grāmatas, kas mani suģestēja. Pētot horoskopus par sevi un par draugiem, bija šoks, cik daudz tur bija sakritību, cik daudz patiesības. Nesapratu, kā tas var būt, kā tas iespējams. Horoskopi palīdzēja dziļāk izprast citus cilvēkus un pakāpeniski zemapziņā radās doma, ka es arī varētu kādreiz ar tiem nodarboties pa īstam. Starp citu, horoskopos es tiku raksturota kā spītīga un neatlaidīga, kas arī pierādījās laika gaitā.

Vērīgā ginekoloģijas medmāsiņa
Mācoties vidusskolā, Agnese sajuta aicinājumu palīdzēt cilvēkiem kļūt priecīgākiem un veselākiem. Tālākai izglītībai viņa izvēlējās Paula Stradiņa 2. medicīnas skolu, kur ieguva priekšzināšanas medicīnā, iepazinās ar cilvēka anatomiju un saņēma medicīnas māsas diplomu. Sekoja medicīnas māsas darbs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ginekoloģijas nodaļā.

Ar laiku Agnese ievēroja, ka slimnīcā ārstējas arī daudzas gados jaunas sievietes. Tātad slimība ne vienmēr saistāma ar gadu skaitu. Kad Agnesei apritēja 22 gadi, viņa sāka strādāt Linezera hematoloģijas nodaļā. Tur ļoti uzskatāmi varēja redzēt, cik reālā dzīve ir skarba un kā slimība un nāve nešķiro cilvēkus ne pēc dzimuma, ne vecuma. Kāpēc vieni var laiski baudīt dzīvi, bet citiem dzīve apraujas jau jaunībā? Atbildes nevarēja atrast, un tas Agnesi nomāca.

“Intuitīvi jutu, ka, slimība jau nerodas no nekā, allaž ir cēlonis. Pirms cilvēks saslimst un mirst, kaut kas būtisks viņa dzīves ceļā notiek. Vēlējos saprast, kā cilvēks var savā ceļā kaut ko izmainīt, lai nesaslimtu. Atbildes cerēju rast dziļākās psiholoģijas studijās. Tās nesniedza tik izsmeļošas atbildes uz sakrāliem jautājumiem, tomēr palīdzēja labāk iepazīt sevi un iemācīja metodes, kā pats sev var palīdzēt,” stāsta Agnese.

Astroloģija kā sevis apzināšanās ceļš
“Reiz nejaušība mani aizveda astrologa kabinetā. Konsultācijas laikā guvu pārliecība, ka tieši astroloģija ir mans pasaules ainas iztrūkstošais puzles gabaliņš, tas instruments, kas palīdzēs izprast cilvēka likteņa neredzamās atsperes un gūt izpratni par dzīves neredzamajām pusēm.

Astroloģijas skolā iegūtās zināšanas ļāva uz sevi, savu dzīvi un sev tuvajiem paskatīties jau no cita redzes leņķa un atrast atbildes uz neskaitāmajiem “kāpēc”. Arī kad saņēmu profesionāla astrologa sertifikātu un uzsāku praksi, mācīšanās nebeidzās.

Astrologa profesija paredz nemitīgu turpmāku pašizglītošanos, jo apgūstamais informācijas apjoms ir milzīgs. Arī tagad, būdama ar vairāk nekā desmit gadu profesionāla astrologa stāžu, redzu, cik daudz vēl jāmācās, piemēram, jāapgūst vēdiskā astroloģija. Konsultējot cilvēkus, iegūtās psiholoģijas zināšanas man ir labs palīgs. Ir viena pamata patiesība. Katra cilvēka astroloģiskajā kartē ierakstīti pārbaudījumi, ar kuriem viņam vajadzēs saskarties. Jāsaprot, ka ļoti daudz ko savā dzīvē cilvēks pats var izmainīt.

Vispirms jāmainās pašam, un tad arī lietas un procesi ap personu mainīsies. Primārais ir darbs ar sevi, sevis apzināšanās un personīga atbildības uzņemšanās. Tā kā risinājums ir meklējams vienīgi pašā, neviens svešs pie cilvēka likteņa nav vainojams. Meklējot vainu citos, cilvēks tikai sevī uzkrāj dusmas un aizvainojumu, kas viņu nospiež. Lai arī astrologa sirdi silda klientu “paldies” un veiksmīgās prognozes, nākas noklausīties tik daudz skarbu dzīves stāstu, ka sirds ilgi sāp un negrib rimties. Pēc desmit gadu darba biju tik nogurusi un iztukšota, ka ielīdu savā aliņā un kādu mēnesi tikai gulēju. No rīta līdz vakaram,” nopūšas Agnese.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Agnese,
  Es lejuplādēju AstroSecret aplikāciju, ievadiju nepieciešamo informāciju, bet mana Astroīpašā dzeltenā diena nekādi nesakrīt ar manu ciklu. Gandrīz ir tas pats ar manu +++ dienām, kuras īsti nesakrīt ar manu ciklu. Vai tas nozīmē, ka man jāatsakās no sava sapņa par mazuli?

 2. Cik maksä aplikäcija?

  • Bezmaksas funkcionalitāte:
   – Pirmo 7 dienu AstroSecret maksas funkciju abonements
   – Vienkāršs un moderns menstruālā cikla un mēnešreižu kalendārs ar nākošo periodu prognozi, vadoties no izrēķinātiem pēdējo 6 mēnešu vidējiem rādītājiem vai izmantojot noklusējuma rādītājus
   – Regulārs auglīgo dienu prognožu kalendārs
   – Iespēja iestatīt precīzu ovulācijas periodu, ja tas ir zināms
   – Iespēja atzīmēt dienu, kad notikusi intīma tuvība ar partneri
   – Iespēja atzīmēt dienu, kad iestājusies grūtniecība
   – Atgādinājumi tuvojoties nozīmīgajām dienām

   Mēneša abonements = 2,99 USD
   Gada abonements = 9,99 USD

 3. Visnotaļ precīzi straadaa. Paarbaudīju. Un iekritu pirms ielādēju astro secret.
  Download bija 5 datumā.bet iespējamība iekrist bija 4tajā. Un bija 😀
  Agrāk domāju ka Tās kārtējās naudas izmānīšanas muļķības. Bet šis te man lika aizdomāties. 🙂

 4. ..vajadzētu aplikāciju lai varētu saražot kustīgus astainīšus, jo ar šito vien nekas nebūs līdzēts.

 5. To Ludis.Astrologija nav mulkibas.Mani starp citu Astrologija izveda no depresivam domam par pasnavibu,kura mani ieveda kristigais fanatisms.Visu cienu Astrologiskai patiesibai.

 6. Manuprat sāda iejaukšanās Dabā neko labu nenes.
  Tā priekš manis stāv vienā rinda ar silikona muskuļiem un pupiem un plastiskajām skaistuma uzlabošanam.
  To horoskopu ja dikti gribas var tāpat apmēram piemest. Kuram nu tas šķiet svarīgi. Bet sava daļa jaatstāj nejaušībai.
  sī sieviete nedara labu darbu.

  • Kur tur iejaukšanās?
   Ja kādreiz senči vairāk mācēja ‘nolasīt’ dabu un bija daudzās lietās gudrāki, jo vnk pasaule bija lēnāka un klusāka, tad tagad dažreiz tehnoloğijas var aizstāt senču zināšanas.
   Tad jau laika prognoze un Tava pielāgošanas laikapstākļiem (pēc tam, kad esi noskatījies laika ziņas) arī ir iejaukšanās dabā 😀

 7. Visu piedošanu mēs drīz būsim tik atkarīgi no tehnoloģijām ka ar seksu bez aplikācijas vairs nepratīsim nodarboties..

 8. Jebkurš gaišreģis pateiks, ka astroloģija ir muldēšanas zinātne. Ja nav ko darīt, parunā ar Dievu, tas ir noderīgāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+