×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. augusts, 2014
Drukāt

Latviešu ballīte Stare Jablonkos turpinās

foto: fivb.orgfoto: fivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš “Grand Slam” posmā Stare Jablonkos otrajā izslēgšanas spēļu kārtā spraigā cīņā ar 2-1 (18:21, 21:18, 15:13) pieveica ar pirmo numuru izliktos mājiniekus Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu.

Spēle notika otrajā kortā, kurā ir sēdvietas aptuveni diviem simtiem skatītāju. Bet aptuveni desmit desmit reizes vairāk. Lai redzētu laukumā notiekošo, cilvēki stāvēja uz kalniņa kājās tā, ka ābolam nebija, kur nokrist, līda uz elektrības stabiem un žoga. Mājinieku atbalstītāju, protams, vairums, bet arī pārsimt latviešu balsis bija labi dzirdamas.

Spēli labāk iesāka poļi, uzvarot pirmo setu, bet nākamajos divos grožus savās rokās turēja latvieši un spraigā cīņā izdevās izcīnīt uzvaru.

Dueta treneris Andris Šmēdiņš: “Līdzīga spēle, pretinieki viens otra cienīgi. Prieks, ka beidzot izdevās trešo setu uzvarēt, citādāk play off spēlēs trešā seta galotni vienmēr zaudējam. Šoreiz mums pāris epizodēs arī paveicās. Izšķirošā bija bumba, kad pie 12:11 Jānim līdaciņā izdevās pārsist bumbu pāri tīklam un gūt punktu. Vēl arī polis paņēma tādu bumbu, kura lidoja autā. Šoreiz sportiskā veiksme bija mūsu pusē. Sākumā servējām pa Fijaleku, taču viņš ļoti precīzi visu sasita un tad puiši pārgāja uz Prudelu, kurš nezinu kāpēc, bet nesita stipri, tādēļ izdevās aizsardzību pacelt. Varbūt mājas sienu faktors patraucēja, jo viņš nespēlēja tā, kā vienmēr.”

Cīņā par vietu pusfinālā Samoilovam un Šmēdiņam pretī stāsies vēl vieni poļi – Mihals Kadziola un Jakubs Salienkevičs, kuri izlikti ar 13. numuru.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+