Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2014
Drukāt

Latviešu bērni no Krievijas vasaras nometnē apgūs senču dzīvesziņu

Foto - tematiskā avīze "Mājas labumi"Foto - tematiskā avīze "Mājas labumi"

Pirmdien, 2. jūnijā, 18 latviešu diasporas bērni no Maskavas un Omskas dodas uz vasaras nometni Latgalē, ziņo Ārlietu ministrija.

Pateicoties “ABLV Bank” finansiālajam atbalstam, Latvijas vēstniecībai Krievijā sadarbībā ar Latgales reģiona attīstības aģentūru pirmo reizi radusies iespēja organizēt pilnībā apmaksātu bērnu vasaras nometni.

Nedēļu pavadot nometnē, bērni iepazīs un baudīs Latgales dabu, kā arī kultūrvēsturiskās vietas. Latviešu bērni no Krievijas apgūs Latvijai unikālo rupjmaizes cepšanas procesu, dosies laivu izbraucienā, kā arī piedalīsies Daugavpils pilsētas svētkos.

Papildus AS “ABLV Bank” apmaksās arī ceļa izdevumus vēl astoņu diasporas bērnu nokļūšanai uz vasaras nometni Siguldā un Krimuldā jūlija sākumā. Šie bērni ir no Omskas un Krasnojarskas, tāpēc bankas sniegtais finansiālais atbalsts ir īpaši nozīmīgs, jo nokļūšana no tik attāliem Krievijas reģioniem līdz etniskajai dzimtenei Latvijai ir dārga.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (48)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+