Sports
Motoru sports

Latviešu diena Beļģijā: Stupelis un Daiders pirmajās divās vietās1

fpto: Zdenek Ružička

Nīderlandes motobraucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli svētdien Lommelas trasē Beļģijā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta (PČ) blakusvāģu motokrosā astotajā posmā.

Pirmajā braucienā Baksa un Stupeļa ekipāža izcīnīja uzvaru, kamēr otrajā bija otrie. Posmā Bakss ar Stupeli tika pie 47 punktiem, bet otrie ar 42 punktiem bija igauņu pilots Kerts Variks ar latviešu kantētāju Lauri Daideru, kuri braucienos bija attiecīgi otrie un trešie.

Trešo vietu posmā ar 32 punktiem ieņēma beļģis Arne Dīrkenss.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderis ar 351 punkti ir Marvins Vanlušens no Beļģijas, kurš šajā posmā bija piektais. Otrais ar 281 punktu ir Kūns Hermanss no Nīderlandes, kurš šoreiz samierinājās ar 22.vietu, bet trešo vietu ieņem Bakss un Stupelis, kuriem ir 261 punktus.

Tikmēr uz ceturto vietu ar 212 punktiem pakāpušies Variks un Daiders.

Sezonas trešajā posmā latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks lauza muguras skriemeli un arī ribas, kā dēļ viņam priekšā garš rehabilitācijas process. Viņa pilots Valentēns Žiro no Francijas sezonas turpinājumā startē kopā ar savu tautieti Džoniju Badēru.

Saistītie raksti
LA.lv