Mobilā versija
+14.5°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Latviešu dizaineris piedāvā oriģinālas koka saulesbrilles (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau vairākus mēnešus tirgū tiek piedāvātas latviešu ražotas jauna dizaina saulesbrilles koka rāmjos “Max Supreme”, kuras kā biznesu attīstījuši brāļi Dairis un Jānis Muižnieki.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja Dairis Muižnieks, patlaban saulesbriļļu piedāvājumu var aplūkot un pasūtīt “Facebook.com” lapā “Max Supreme”, paralēli top tam īpaši paredzēta mājaslapa. Nākotnē plānos sadarboties arī ar kādu veikalu.

Patlaban piedāvājumā ir divu toņu – tumšas un gaišas – četru modeļu saulesbrilles. Kopumā vairāk nekā 100 eksemplāru. Tapšanas stadijā ir vēl vairāk nekā 100 saulesbriļļu.

Paralēli tiek strādāts arī pie optisko briļļu izveides, kam nepieciešams cits tehniskais risinājums.

Kā stāsta Muižnieks, ideja par šādām saulesbrillēm radusies pirms aptuveni trim gadiem, kad kāds paziņa no Itālijas lūdzis tādas izgatavot. Pagājuši vairāki gadi, līdz pilnībā noslīpēts ārējais dizains, tādēļ tās no citām brillēm koka rāmī atšķiroties ar augstu kvalitāti un pilnībā pielāgotām formām.

Vairāki “Max Supreme” saulesbriļļu paraugi nosūtīti uz Itāliju, kur tie labi novērtēti, un nākotnē plānots tur brilles piedāvāt arī plašākam patērētāju lokam.

Tāpat vairāki eksemplāri caur paziņu loku nonākuši arī Dānijā, kur tos piedāvās vairumtirgotājiem.

Patlaban precīzas investīcijas, kas ieguldītas projektā, neesot iespējams nosaukt, jo saulesbrilles tapušas pakāpeniski vairāku gadu garumā, visvairāk nvestēts tieši cilvēkresursos jeb darbā – tās veidojot, līdz brillēm atrasta vispiemērotākā forma, norāda Muižnieks.

Saulesbrilles ražo SIA “Max Supreme”. Tā reģistrēta 2014.gadā. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Dairis Muižnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Man ir tikai viens jautājums? kur tādas var dabūt?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+