×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Latviešu dizaineru ekspozīcija guvusi panākumus pasaulē

Anša Starka fotoAnša Starka foto

Dizaina ekspozīcija “Informācija” ieguvusi nozīmīgu apbalvojumu starptautiskā konkursā “A’Design Award 2015- 2016”, informē Kultūras ministrija.

Kultūras ministrijas iniciētā un dizaina biroja H2E (kuratori Barbara Ābele, Ingūna Elere, Dita Danosa, Holgers Elers) organizētā Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīciju un notikumu cikla “Dizaina manifestācija” ekspozīcija “Informācija” saņēmusi pasaules mērogā nozīmīgu dizaina apbalvojumu – “Silver A’Design Award 2015- 2016” kategorijā “Interjera un ekspozīciju dizains”.

Apbalvotā ekspozīcija “Informācija” bija skatāma Latvijas Mākslas akadēmijā 2015. gada pavasarī un veltīta Latvijas grafikas dizaina dažādajiem aspektiem produktos, pakalpojumos un procesos. Ekspozīcija aicināja iepazīt Latvijā radītā grafikas dizaina daudzveidību un apzināties informācijas dizainu kā būtisku aspektu ikvienā jomā.

Konkurss “A’Design Award & Competition” notiek Itālijā un ir pasaulē lielākais un daudzpusīgākais starptautiskais ikgadējais dizaina konkurss, kas godina izcilību dizainā un veicina tā atpazīstamību. Ik gadu tiek izvērtēti tūkstošiem pieteikumu, balvas tiek pasniegtas 93 kategorijās. Šogad apbalvojumus saņems 1277 dizaineri no 87 valstīm 93 dažādās dizaina disciplīnās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+