×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. augusts, 2013
Drukāt

Latviešu fotogrāfe gūst atzinību starptautiskā izstādē Parīzē

Agnese AljēnaAgnese Aljēna

Agneses Aljēnas fotogrāfiju sērija, kas tapusi latviešu bērnu apģērbu zīmola “Hebe” šī rudens/ziemas kolekcijai “Voyage A La Lune”, izpelnījusies “Prix de la Photographie Paris” žūrijas atzinību.

Konkursam kopumā tika pieteikti tūkstošiem darbi no vairāk nekā 85 valstīm. Apbalvojums piešķirts Modes kategorijā, portālam “LA.lv” pastāstīja Aljēna.

Šis ir ceturtais gads pēc kārtas, kad Agnese Aljēna saņem žūrijas vai skatītāju atzinību Px3 konkursā. Fotogrāfes darbi atzinību guvuši gan Modes, gan Bērnu portretu un arī Mākslas  kategorijās.

“Hebe” kolekcijas “Voyage A La Lune” vadmotīvs ir ceļošana, brīnumi un īpašā mājās atgriešanās sajūta. Kolekcijas fotosesija tapusi vienā no Rīgas centra koka mājām, bēniņos, kur kādreiz bijusi mākslinieka darbnīca, bet šobrīd tiek iekārtots plašs dzīvoklis.

“Tik nozīmīgu balvu par modes fotosesiju var iegūt, tikai pateicoties pilnīgai radošai brīvībai un vārdos grūti izstāstāmai sinerģijai. Ir jābūt pilnīgai harmonijai, sākot ar kolekcijas filozofiju, vietas izvēli un auru, apbrīnojami mierīgajiem un atsaucīgajiem bērniem, un beidzot ar kaķi, kas piedalījās fotosesijā,” saka Agnese Aljēna.

{gallery id=”2082″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+