×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Latviešu fotogrāfi dodas uz Ungāriju

Foto: LETAFoto: LETA

Kurators Arnis Balčus.

No 29. oktobra līdz 27. novembrim Ungārijas Fotomēneša laikā Budapeštā varēs apskatīt izstādi “Pēdas – laikmetīgā Baltijas fotogrāfija” (“Traces – Contemporary Baltic Photography”), kurā piedalās arī pieci mākslinieki no Latvijas – Arnis Balčus (viņš arī viens no kuratoriem), Inga Erdmane un Ilze Vanaga, Ivars Grāvlejs un Reinis Lismanis, portālam LA.lv pavēstīja kuratori.

Izstāde ir viens no centrālajiem Fotomēneša pasākumiem, kuru atklās līdz ar pašu festivālu – 29. oktobrī plkst. 17 Budapeštas Arhitektūras centrā FUGA.

Ivars Grāvlejs izstādē piedalās ar darbu “Cīņa” no savas sērijas “Deviņdesmitie”, Inga Erdmane un Ilze Vanaga izstādīs pašpublicēto grāmatu “Preses nams”, Reinis Lismanis – foto sēriju “Asās malas”, bet Arnis Balčus – video “Latvija 89-91”.

Ungārijas Fotomēnesis koncentrējas uz divdesmit- un trīsdesmitgadnieku paaudzi un politisko pārmaiņu ietekmi uz jauno cilvēku dzīvi un sasniegumiem. Pirms diviem gadiem uzmanības centrā izvirzītās tēmas šogad paplašinātas, uzaicinot piedalīties arī Baltijas māksliniekus. “Pēdas – laikmetīgā Baltijas fotogrāfija” galvenokārt balstās uz arhīvu izmantošanu, kas pārskata vēsturi un adresē atmiņu, neizvirzot vecuma ierobežojumus uzaicinātajiem māksliniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+